Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 04. 05. 2019 08:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 04. 2019 08:30 Konec rezervace: 04. 05. 2019 08:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Břežany PZJan Trachta
22Radovesnice I KOMarek Jandák
33Ovčáry KOGabriela Hovorková
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Klučov AKOZdeněk Měřička
66Klučov BKOZdeněk Měřička
77Třebovle KOMarkéta Dvořáková
88Popovičky PHJaroslav Švehla
99Horní Měcholupy ABJiří Markuci
1011Bulánka KOPetr Starý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úvaly PHAlena Tesařová
22Ovčáry KOGabriela Hovorková
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Klučov KOZdeněk Měřička
55Třebovle KOMarkéta Dvořáková
66Křížkový Újezdec PHVeronika Loblova
77Popovičky PHJaroslav Švehla
88Kšely KOLída Voslářová
99Zásmuky KOLída Voslářová
1010Horní Měcholupy ABJiří Markuci
1111Dolní Měcholupy ABLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Ratenice KOJan Čáslava
33Rostoklaty KOSimona Vavreková
44Ovčáry KOGabriela Hovorková
55Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
66Klučov KOZdeněk Měřička
77Lány RAMiroslav Brtna
88Nové Jirny PHJan
99Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
1010Zásmuky KOLída Voslářová
1111Sloup APZBaďa
1212Sloup BPZBaďa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Ratenice KOJan Čáslava
33Rostoklaty KOSimona Vavreková
44Ovčáry AKOGabriela Hovorková
55Ovčáry BKOGabriela Hovorková
66Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
77Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
88Klučov AKOZdeněk Měřička
99Klučov BKOZdeněk Měřička
1010Klučov CKOZdeněk Měřička
1111Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
1212Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
1313Lány RAMiroslav Brtna
1414Nové Jirny PHJan
1515Kšely KOLída Voslářová
1616Sloup APZBaďa
1717Sloup BPZBaďa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOSimona Vavreková
22Ovčáry AKOGabriela Hovorková
33Ovčáry BKOGabriela Hovorková
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Třebovle KOMarkéta Dvořáková
66Doubek APHVeronika Loblova
77Doubek BPHVeronika Loblova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Klučov KOZdeněk Měřička
33Lány RAMiroslav Brtna
44Nové Jirny PHJan
55Kšely KOLída Voslářová
66Horní Měcholupy ABJiří Markuci

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratenice MužiKOJan Čáslava
22Zibohlavy mladší žáci, Zibohlavy A, BKOPetr Beneš
33Ovčáry mladší žáci CKOGabriela Hovorková
44Kšely M, SŽKOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.