Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 15. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2024 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Honezovice PJPavel Krchlebak
22Březí ženyDOAdéla Kabourková
33Křenovy DOMartin Hosl
44Strýčkovice Muži DOMarika Součková
55Všekary ženyDOSDH Všekary
66Hadrava ženyKTPetr Kanta
77Kostelec muži ATCNatálie Brichzínová
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Ves Touškov PJRoman Baloun
1010Kostelec muži BTCNatálie Brichzínová
1111Neuměř MužiDOJakub Valenta
1212Srbice DOKateřina Komancová
1313Osvračín DOMarek Hřebec
1414Kostelec ženyTCNatálie Brichzínová
1515Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1616Srbice DOKateřina Komancová
1717Horšovský Týn DOKateřina Holá
1818Strýčkovice Ženy DOMarika Součková
1919Chudenice MužiKTMiroslav Brabec
2023Všekary MužiDOBarbora Černá
2125Kostelec Kostelec BTCDaniel Matejov
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.