Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 12. 06. 2021 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 05. 2021 20:00 Konec rezervace: 12. 06. 2021 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Honezovice PJPavel Krchlebak
22Strýčkovice MuziDOMarika Součková
33Újezd MužiDOOndřej Černý
44Kostelec mužiTCjosef simek
55Vidice MužiDOTereza Voráčová
66Ves Touškov MužiPJRoman Baloun
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Kostelec ženyTCjosef simek
99Honezovice PJSDH Honezovice
1010Sedlčany PBJarous Janský
1111Hadrava ženyKTKateřina Kinská
1212Srbice muži DODavid Staníček
1313Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
1414Březí ŽenyDOAdéla Kabourková
1515Hadrava Muži KTTomáš Marný
1616Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
1717Bolkov PJduchy tom
1818Štítary Ženy DODenis Balounová
1919Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
2020Všekary DOSDH Všekary
2121Horní Metelsko PanteřiDOTomáš Zverka
2222Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
2323Krchleby MužiDOPavel Krchlebak
2424Stýskaly PSVáclav Švíka
2525Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
2626Hradec MužiPJZdeněk Horák
2728Mochtín MužiKTJakub Houba
2829Křenovy DOMartin Hosl
2932Útušice PJZdeněk Dědek
3033Únětice 1911 ŽENYPJPetr Skala
3134Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
19. 06. Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!BV
19. 06. KarlinkyLI
19. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
19. 06. Nepomuky, areál pod poldremUO
19. 06. NepomukyUO
19. 06. BIO-HE ChválkoviceOL
19. 06. Újezd, fotbalové hřištěZL
20. 06. LavičkyZR
20. 06. Pozděchov - hasičská dráhaVS
20. 06. Svoboda, has. hřištěOP
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.