Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Pod Hněvošickým pahorkem

Pozvánka | Obnovit
Kde: Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B Kdy: 03. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Petr Vitásek Telefon:  608855598
Začátek rezervace: 15. 05. 2018 21:00 Konec rezervace: 01. 06. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Komárov, Opava radek šrom
2. Chlebičov, Opava Jiří Bena
3. Jistebník, Nový Jičín Filip Pustějovský
4. Jeseník, Jeseník Pavel Lučan
5. Svoboda, Opava Jakub Polomský
6. Prchalov, "A"Nový Jičín Filip Pustějovský
7. Jamnice, Opava Petr Vitásek
8. Bolatice, Opava Marie Chmelařová
9. Prchalov, "B"Nový Jičín Filip Pustějovský
10. Oldřišov, Opava Vít Ciminga
11. Hněvošice, Opava Petr Vitásek
12. Svoboda, Opava Jakub Polomský
13. Velké Hoštice, Opava Jiří Bena
14. Služovice, Opava Dušan Baránek
15. Sádek, Opava Dušan Gregořica
16. Závada, Opava Daniel Kuděla
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Svoboda, Opava Lucie Balarinová
2. Skrochovice, Opava Mišelka Volná
3. Malé Hoštice, Opava Klára Konečná
4. Bolatice, Opava Marie Chmelařová
5. Služovice, Opava Dušan Baránek
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Vávrovice, Opava Michaela Trojanová
8. Velké Hoštice, Opava Kateřina Večerková
9. Závada, Opava Daniel Kuděla
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.