Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 6. kolo MSP v Hněvošicích Kdy: 24. 07. 2021 14:00
Kontakt:   SDH Hněvošice, David Neděla Telefon:  731525573
Začátek rezervace: 04. 07. 2021 10:00 Konec rezervace: 24. 07. 2021 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda BOPJakub Polomský
23Chlebičov OPJiří Bena
34Borová OPOndra Langer
47Sádek OPDušan Gregořica
58Bolatice OPLenka
69Jamnice OPDominik
710Svoboda OPJakub Polomský
811Hněvošice OPDavid Neděla
913Milostovice OPMartin Šimkovský
1014Služovice OPDušan Baránek
1130Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Služovice OPDavid Neděla
24Bolatice OPLenka
35Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
46Neplachovice OPHonza Malý
57Milostovice OPMartin Šimkovský
68Píšť OPKristýna Šrámková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.