Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Hlubočany Kdy: 29. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Zbyšek Pěnčík Telefon:  +420 777 013 776
Začátek rezervace: 21. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2024 12:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kučerov VYTomáš Urbánek
22Habrovany VYTomáš Urbánek
33Hlubočany VYTomáš Urbánek
44Račice BVYMartin Korčián
55Mokrá BOJara
66Křenovice VYBroňa Fráňová
77Tučapy AVYMiloslav Brandys
88Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
99Tvarožná BOMartina Slezáková
1010Moravské Prusy VYMatěj Bureš
1111Hostěrádky-Rešov VYMichal Kokojan
1212Medlov KMSDH Medlov
1313Křenovice BVYBroňa Fráňová
1414Tučapy BVYMiloslav Brandys
1515Mělčany BOMartin H
1616Říčany Raci z MechovaBOMichal Kokojan
1717Pustiměř VYMichal Vrba
1825Želeč PVMartin
1930Topolany VYTomáš Urbánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Topolany Veteráni VYTomáš Urbánek
22Křenovice veterániVYBroňa Fráňová
33Dětkovice ŽenyVYVeronika Malíková
44Topolany ŽenyVYTomáš Urbánek
55Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
66Radslavice Ženy VYMartina Slezáková
77Hodějice ŽenyVYJana
88Topolany Dorost VYTomáš Urbánek
99Křenovice ženyVYBroňa Fráňová
1010Bratčice ženyBOAdéla Ferenciová
1111Ivanovice na Hané ŽenyVYPetra Zalešáková
1212Pustiměř DorostVYMichal Vrba
1313Křenovice dorostVYVeronika Mrázková
1414Kuřim ženyBOEva Doubková
1516Milešovice Dorost VYJan Florián
1617Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.