Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Heraltice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty městyse Kdy: 22. 06. 2024 09:00
Kontakt:   SDH Heraltice Telefon:  +420720511263
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 09:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 09:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Heraltice, mladšíTřebíč Honza Adamec
2.Číhalín, mladší Třebíč Zdeněk Štveráček
3.Kojetice, mladší BTřebíč Helena Navrátilová
4.Heraltice, staršíTřebíč Honza Adamec
5.Výčapy, Mladší Třebíč Michal Svoboda
6.Lipník, starší ATřebíč Tereza Samešová
7.Číhalín, starší ATřebíč Zdeněk Štveráček
8.Hartvíkovice, starší Třebíč Tereza Samešová
9.Výčapy, Starší BTřebíč Michal Svoboda
10.Kojetice, mladší ATřebíč Helena Navrátilová
11.Číhalín, starší BTřebíč Zdeněk Štveráček
12.Přibyslavice, mladšíTřebíč Zdeňka Němcová
13.Slavice, mladšíTřebíč Petr Klíma
14.Výčapy, Starší ATřebíč Michal Svoboda
15.Přibyslavice, staršíTřebíč Zdeňka Němcová
16.Kojetice, staršíTřebíč Helena Navrátilová
17.Výčapy, Starší CTřebíč Michal Svoboda
18.Okříšky, mladší BTřebíč Veronika Šimková
19.Budíkovice, mladší BTřebíč Michaela Dvořáková
20.Častohostice, StaršíTřebíč Vladěna Nesibová
21.Jaroměřice nad Rokytnou, Mladší ATřebíč SDH Jaroměřice nad Rokytnou
22.Okříšky, starší Třebíč Veronika Šimková
23.Budíkovice, mladší A Třebíč Michaela Dvořáková
24.Dalešice, Třebíč Pavel Čaněk
25.Budíkovice, starší B Třebíč Michaela Dvořáková
26.Okříšky, mladší A Třebíč Veronika Šimková
27.Jaroměřice nad Rokytnou, Mladší BTřebíč SDH Jaroměřice nad Rokytnou
28.Budíkovice, starší ATřebíč Michaela Dvořáková
29.Dalešice, StaršíTřebíč Pavel Čaněk
30.Kamenička, staršíJihlava Václav Bumbálek
31.Trnava, mladší DTřebíč Markéta Cahová
32.Předín, mladší ATřebíč Vlasta Hons
33.Čechtín, mladšíTřebíč Vladimír Fiala
34.Trnava, mladší CTřebíč Markéta Cahová
35.Předín, mladší BTřebíč Vlasta Hons
36.Čechtín, staršíTřebíč Vladimír Fiala
37.Trnava, mladší BTřebíč Markéta Cahová
38.Předín, starší ATřebíč Vlasta Hons
39.Šebkovice, mladšíTřebíč Ludmila Stoklasová
40.Trnava, mladší ATřebíč Markéta Cahová
41.Šebkovice, Starší Třebíč Ludmila Stoklasová
42.Stařeč, Mladší ATřebíč Adam Simandl
43.Trnava, starší CTřebíč Markéta Cahová
44.Opatov, Mladší ATřebíč Bohumil Kounek
45.Šašovice, Starší Třebíč Ludmila Stoklasová
46.Trnava, starší BTřebíč Markéta Cahová
47.Opatov, Mladší BTřebíč Bohumil Kounek
48.Litovany, starší BTřebíč LIBOR KRIŠTOF
49.Trnava, starší ATřebíč Markéta Cahová
50.Opatov, StaršíTřebíč Bohumil Kounek
51.Litovany, starší BTřebíč LIBOR KRIŠTOF
52.Stařeč, Mladší BTřebíč Adam Simandl
53.Litovany, starší ATřebíč LIBOR KRIŠTOF
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 06. ČíhalínTR
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Tasovice, hřiště za ČS MOLZN
15. 06. Tvrdonice, fotbalové hřištěBV
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. Vojnice - areálOL
15. 06. StaňkovJH
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Sportovní areál HvězdoňoviceTR
15. 06. Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st.OL
15. 06. ŠaraticeVY
15. 06. Čeložnice - has. areálHO
15. 06. PozděchovVS
15. 06. Hasičské hřiště Nová DědinaKM
15. 06. Světlá nad Sázavou, SázavskáHB
15. 06. Žehrov - areál U rybníkaMB
15. 06. Frýdštejn - koupalištěJN
15. 06. LipováZL
16. 06. PředínTR
16. 06. Přáslavice fotbalové hřištěOL
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.