Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Pavel Boudný Telefon:  720511263
Začátek rezervace: 07. 04. 2019 13:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
22Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
33Domamil staršíTRJaromir Hroch
44Výčapy ml ATRMiroslav Růžička
55Domamil mladšíTRJaromir Hroch
66Kněžice staršíTRKarolína Salátová
77Výčapy ml BTRMiroslav Růžička
88Heraltice staršíTRJaromir Hroch
99Vladislav starší ATRJan Havlena
1010Kojetice TRJaromir Hroch
1112Výčapy st ATRMiroslav Růžička
1213Kojetice TRJaromir Hroch
1315Výčapy st BTRMiroslav Růžička
1416Kojetice TRJaromir Hroch
1517Vladislav starší BTRJan Havlena
1618Čechtín mladší ATRJan Havlena
1719Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRJirka Dokulil
1820Markvartice mladšíTRBořivoj Fučík
1921Čechtín mladší BTRJan Havlena
2022Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
2123Rokytnice nad Rokytnou staršíTRJirka Dokulil
2224Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
2325Budíkovice staršíTRViktorie Vidláková
2426Štěměchy TRMichal Šilhavý
2527Budíkovice mladší BTRViktorie Vidláková
2628Štěměchy TRMichal Šilhavý
2729Budíkovice mladší ATRViktorie Vidláková
2830Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová
2931Štěměchy TRMichal Šilhavý
3033Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
3134Štěměchy TRMichal Šilhavý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.