Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár pivovaru Zubr Kdy: 25. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 08. 2016 11:00 Konec rezervace: 23. 09. 2016 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Henčlov - Přerov VIII MužiPRTomáš Bálint
22Morkovice MuziKMPavel Krejčí
33Oplocany ženyPRJana Bitalová
44Chropyně KMMarek Mucha
55Hrabůvka PRHonza
66Oplocany mužiPRJana Bitalová
77Čechy mužiPRMartin Školoud
88Morkovice ŽENYKMPavel Krejčí
99Křenovice PRTomáš Bálint
1010Litenčice KMTomáš Bálint
1111Henčlov - Přerov VIII ŽenyPRTomáš Bálint
1212Prchalov NJTomáš Bálint
1313Němčice ženyKMIveta Červinková
1414Čechy ženyPRMartin Školoud
1515Sobíšky PRJiří Kočař
1616Bohuslávky PRPetr Stískal
1717Tošovice NJTomáš Bálint
1818Hranice PROndřej Koláček
1919Čechy nad 35PRMartin Školoud
2020Radkova Lhota PRJan Klimecký
2121Luboměř NJjiljí Šimíček
2222Hlinsko PRPetr Beránek
2323Jasenice mužiVSLuboš Kopřiva
2424Nětčice ŽenyKMLucie Plachá
2525Hlinsko PRPetr Beránek
2626Zahnašovice KMPetr Miklík
2727Radvanice PRSDH Radvanice
2828Opatovice PRNikol Romanová
2929Špičky PRŠtěpán Šindler
3030Zahnašovice KMPetr Miklík
3131Paršovice ženyPRTereza Růžičková
3232Určice PVOndřej Pazdera
3333Podolí VSAleš
3434Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3535Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
3636Tošovice NJjarek
3737Pravčice KMJiří Možíš
3838Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
3939Čekyně - Přerov VII nad 35 letPRAdam Obzina
4040Vrchoslavice MužiPVSDH Vrchoslavice
4141Troubky PRTomáš Bálint
4242Počenice KMPavel Kunčar
4343Opatovice PRDalibor Vašíček
4444Vrchoslavice - ŽenyPVSDH Vrchoslavice
4545Mladcová ZLOndra Struška
4646Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
4747Tršice OLHonza Balint
4848Dřevohostice PRTomáš Bálint
4949Loučka VSOndřej
5050Racková ZLSDH Mysločovice
5151Dětkovice PVLadislav Kořínek
5252Loukov ZenyKMmarta
5353Luboměř NJAleš Pěkník
5454Radvanice PRSDH Radvanice
5555Loukov MuziKMmarta
5656Vítonice KMHonza Bělík
5757Špičky ženyPRViktorie Polášková
5858Dolní Měcholupy SDH OdryABTonda Zdráhal
5959Radslavice PRJakub Janáček
6060Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
6161Dolní Bečva VSMartin
6262Císařov ženyPRAleš Pěkník
6363Kokory PRLibor Daňa
6464Mořice muži nad 35letPVPetr Lecián
6565Dřevohostice muži 35+PRTomáš Bálint
6666Rokytnice PRHana Lašáková
6767Výkleky Ženy PRJana Roháčová
6868Tršice OLJaroslav Hubka
6970Císařov mužPRLuboš Zatloukal
7071Rokytnice PRHana Lašáková
7172Potštát ženy BPRMartina Krasňáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.