Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Chudenín Kdy: 19. 06. 2021 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 06. 2021 20:00 Konec rezervace: 19. 06. 2021 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hadrava, Klatovy Pavel Krchlebak
2. Horní Metelsko, PanteřiDomažlice Petr Zverka
3. Újezd, MUŽI SPORTDomažlice Ondřej Černý
4. Štítary, Muži ADomažlice Miroslav Žáček
5. Ves Touškov, Plzeň-jih Roman Baloun
6. Hadrava, Klatovy Pavel Krchlebak
7. Krchleby, Muži Domažlice Pavel Krchlebak
8. Kostelec, mužiTachov josef simek
9. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
10. Srbice, MužiDomažlice Kateřina Komancová
11. Oprechtice Sport, mužiDomažlice Václav Pejsar
12. Kostelec, ženyTachov josef simek
13. Strýčkovice, MužiDomažlice Marika Součková
14. Všekary, Domažlice SDH Všekary
15. Honezovice, ŽenyPlzeň-jih Jiří Hirschl
16. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
17. Hradec, MužiPlzeň-jih Zdeněk Horák
18. Strýčkovice, ŽenyDomažlice Marika Součková
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21. Vranovice, Peklo mužiPříbram Standa Strnad
22. Únětice 1911, APlzeň-jih Petr Skala
23. Dehtín, ŽenyKlatovy Vláďa Kučera
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25. Štítary, ŽenyDomažlice Denis Balounová
26. Únětice 1911, BPlzeň-jih Petr Skala
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Únětice 1911, ŽENYPlzeň-jih Petr Skala
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
19. 06. Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!BV
19. 06. KarlinkyLI
19. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
19. 06. Nepomuky, areál pod poldremUO
19. 06. NepomukyUO
19. 06. BIO-HE ChválkoviceOL
19. 06. Újezd, fotbalové hřištěZL
20. 06. LavičkyZR
20. 06. Pozděchov - hasičská dráhaVS
20. 06. Svoboda, has. hřištěOP
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.