Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Habry - pod Hasičárnou

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Habry Kdy: 22. 06. 2024 22:00
Kontakt:   Jan Prorok Telefon:  +420 731 771 634
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 22:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Srch, Pardubice Martin Fikar
2. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Havlíčkobrodská liga v pú
3. Habry, Havlíčkův Brod Martin Fikar
4. Pohled, Havlíčkův Brod Havlíčkobrodská liga v pú
5. Nová Ves u Světlé, Havlíčkův Brod Jiří Hart
6. Lučice, Havlíčkův Brod Jan Prchal
7. Žižkovo Pole, DivadloHavlíčkův Brod Havlíčkobrodská liga v pú
8. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
9. Milíčov, Jihlava Standa Lávička
10. Stéblová, Pardubice Patrik Kučera
11. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Martin Sustek
12. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek
13. Žižkovo Pole, CHavlíčkův Brod Michal Dohnal
14. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
15. Tis, Havlíčkův Brod Jiří Korel
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Habry, Havlíčkův Brod Klára Valová
2. Pohled, Havlíčkův Brod Havlíčkobrodská liga v pú
3. Kámen, Havlíčkův Brod Martin Fikar
4. Žižkovo Pole, Havlíčkův Brod Havlíčkobrodská liga v pú
5. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Eliška Brothánková
6. Stéblová, Pardubice Patrik Kučera
7. Lučice, Havlíčkův Brod Jan Prchal
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
10. Česká Bělá, ml.Havlíčkův Brod Adéla Hospodková
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Stéblová, BPardubice Patrik Kučera
2.Nová Ves u Světlé, Havlíčkův Brod Jiří Hart
3.Habry, 99Havlíčkův Brod Martin Fikar
4.Stéblová, APardubice Patrik Kučera
5.Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
6.Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
7.Žižkovo Pole, Havlíčkův Brod Jakub Bačkovský
8.Veselý Žďár, Havlíčkův Brod Lenka Korejtková
9.Hněvkovice, Havlíčkův Brod Roman Lisičan
10.Habry, 88Havlíčkův Brod Martin Fikar
11.Lípa, Havlíčkův Brod Ivana Výborná
12.Vilémov, Havlíčkův Brod Lucka Homolková
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. Dolní NěmčiceJH
16. 06. LoukyZL
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.