Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce Kdy: 13. 07. 2024 22:00
Kontakt:   Roman Čermák Telefon:  731039216
Začátek rezervace: 15. 05. 2024 21:00 Konec rezervace: 14. 07. 2024 02:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Grešlové Mýto PS 12ZNRoman Čermák
22Hrotovice PS 12TRDavid Potěšil
33Bohutice PS SpecialZNRoman Čermák
44Grešlové Mýto PS SpecialZNRoman Čermák
55Černín ZNJiří Veselý
66Únanov PS 12ZNMarek Laitner
77Bohutice PS 12ZNRoman Čermák
88Častohostice PS SpecialTRRoman Čermák
99Únanov SportZNMarek Laitner
1010Hrotovice PS specialTRDavid Potěšil
1111Křepice PS 12ZNRoman Čermák
1212Třebelovice PS12TRJosef Bulíček
1313Dešná Ženy JHAdam Račický
1414Bojanovice PS speciálZNTomáš Filipský
1515Křepice PS SpecialZNRoman Čermák
1616Lhotice Speciál TRLaďa Jánský
1717Český Rudolec ŽenyJHAndrea Zeiserová
1818Dešná JHAdam Račický
1919Police BTRJaromir Filipsky
2020Třebelovice TRJosef Bulíček
2121Hvězdoňovice PS 12TRRoman Čermák
2222Lhotice PS 12TRLaďa Jánský
2323Častohostice PS 12TRRoman Čermák
2424Šaratice PS SpecialVYRoman Čermák
2525Police B PS12TRJaromir Filipsky
2626Hvězdoňovice PS SpecialTRRoman Čermák
2727Blatnice TRpetr veleba
2828Šaratice PS 12VYRoman Čermák
2929Újezd PS SpecialZNRoman Čermák
3030Žerotice PS 12ZNRoman Čermák
3131Lesná Speciál TRPavel Vlček
3232Újezd PS 12ZNRoman Čermák
3333Želetice PS 12ZNRoman Čermák
3434Mikulovice PS 12ZNMichal Urbánek
3535Vranovská Ves ZNRoman Čermák
3636Mikulovice Special ZNMichal Urbánek
3737Lesná PS 12TRPavel Vlček
3838Žerotice Muži speciálZNJakub Čapek
3939Vranovská Ves PS 12ZNRoman Čermák
4040Římov MužiTRTomáš Obůrka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.