Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Frýdštejn Kdy: 17. 06. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Frýdštejn Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 06. 2017 20:00 Konec rezervace: 17. 06. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNFNC
22Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
33Pěnčín JNFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Karlinky LIFNC
66Velké Hamry JNMAD Matthew
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Janův Důl LIDavid Beránek
99Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1010Chyjice JCTomáš Mikšík
1111Veselá SMJaroslav Novotný
1212Malá Skála JNMatěj Masný
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Záskalí LIhasici Bezaskovice
1515Tanvald ŠumburkJNTomáš
1616Březová LIMartina Šámalová
1717Rváčov SMJaroslav Novotný
1818Valdice JCjirka chodur
1919Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2020Příšovice LIRomana Danišová
2121Košťálov SMLenka Poloprutská
2222Krásná Ves MBVašek Knebl
2323Hradčany LITomáš Najman
2424Desná I JNOndřej Antoš
2525Jeřmanice LITomáš Najman
2626Krásná Ves MBFNC
2727Mělník BlataMEMilan Corna
2828Koberovy JNTomáš Mašek
2930Bratříkov JNLuděk Hlavatý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn Muži - Veteráni (PS-12)JNFNC
23Březová LIMartina Šámalová
34Košťálov SMLenka Poloprutská
45Příchovice JNJan Kupka
56Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
67Raspenava LILuboš Roušal
78Veselá ženySMEliška Novotná
89Příšovice LIRomana Danišová
910Koberovy JNTomáš Mašek
1011Příšovice LIRomana Danišová
1112Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1213Zlatá Olešnice JNJan Kupka
1314Jeřmanice LIIveta
1415Mělník Blata MEMarkéta Veselá
1516Odolenovice JNSDH Odolenovice
1620Jeřmanice BéčkoLIJan Kühnel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LIFNC
22Frýdštejn BJNFNC
33Sukorady JCMichal
44Březová LILukáš Pokorný
55Dalešice JNDavid Beránek
66Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Příchovice JNJan Kupka
99* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Janův Důl LIDavid Beránek
1212Koberovy A, mužiJNTomáš Mašek
1313Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1414Příšovice LIRomana Danišová
1515Koberovy B, ženyJNTomáš Mašek
1616Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1718Smržovka JNMartin Briestenský
1819Hradčany LITomáš Najman
1920Křížkový Újezdec ZenyPHPetra Skružná
2021Desná I JNOndřej Antoš
2122Jeřmanice LITomáš Najman
2223Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2324Mělník BlataMEMilan Corna
2425Bratříkov JNLuděk Hlavatý
2526Rozstání LIAleš Korda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.