Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení FNC 2017 Kdy: 18. 11. 2017 18:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 04. 10. 2017 10:00 Konec rezervace: 17. 11. 2017 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice 10JNDavid Beránek
22Křížkový Újezdec 20 místPHKarel K
33Frýdštejn 9JNMartin Bušek
44Příchovice 6ks Prosím posadit vedle teamu Příchovice ženy JNJan Kupka
55Zlatá Olešnice 14 spolu ke stolu s Příchovicema ženyJNPetra Černá
66Krásná Ves 10MBJan Macoun
77Roztoky u Semil 10SMTomáš Zelenka
88Škodějov 10SMTomáš Zelenka
99Velké Hamry 15JNMAD Matthew
1010Smržovka 11JNDavid Beránek
1111Pilínkov, Liberec XXIV 8LISDH Pilínkov
1213Sukorady 15JCMichal Horák
1314Jeřmanice 15LIJan Kühnel
1415Hradčany 7LITomáš Najman
1516Karlinky 14LIJaroslav Vobecký
1617Březová 6LIMartina Šámalová
1718Janův Důl 7 (ke stolu s Březovou) díkyLIHonza Mašek
1819Tanvald Šumburk, 9JNTomáš Palme
1920Raspenava 13LILuboš Roušal
2021Rychnov u Jablonce nad Nisou 6JNKryštof Svoboda
2122Košťálov 4SMJosef Gipfl
2223Jílové u Držkova 1JNMichal Štěpán
2324Chyjice 4 mistaJCTomáš Mikolášek
2425Lučany nad Nisou 2 (ke stolu s Tanvaldem) díkyJNTomáš Palme
2526Nová Ves 5LILukáš Pokorný
2627Pěnčín 6JNMiroslav Lang
2728Bratříkov 1 (ke stolu s Pěnčínem)JNMiroslav Lang
2829Kosořice 5MBMartina Hrušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.