Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení FNC 2017 Kdy: 18. 11. 2017 18:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 04. 10. 2017 10:00 Konec rezervace: 17. 11. 2017 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice 10JNDavid Beránek
22Křížkový Újezdec 20 místPHKarel K
33Frýdštejn 9JNMartin Bušek
44Příchovice 6ks Prosím posadit vedle teamu Příchovice ženy JNJan Kupka
55Zlatá Olešnice 14 spolu ke stolu s Příchovicema ženyJNPetra Černá
66Krásná Ves 10MBJan Macoun
77Roztoky u Semil 10SMTomáš Zelenka
88Škodějov 10SMTomáš Zelenka
99Velké Hamry 15JNMAD Matthew
1010Smržovka 11JNDavid Beránek
1111Pilínkov, Liberec XXIV 8LISDH Pilínkov
1213Sukorady 15JCMichal Horák
1314Jeřmanice 15LIJan Kühnel
1415Hradčany 7LITomáš Najman
1516Karlinky 14LIJaroslav Vobecký
1617Březová 6LIMartina Šámalová
1718Janův Důl 7 (ke stolu s Březovou) díkyLIHonza Mašek
1819Tanvald Šumburk, 9JNTomáš Palme
1920Raspenava 13LILuboš Roušal
2021Rychnov u Jablonce nad Nisou 6JNKryštof Svoboda
2122Košťálov 4SMJosef Gipfl
2223Jílové u Držkova 1JNMichal Štěpán
2324Chyjice 4 mistaJCTomáš Mikolášek
2425Lučany nad Nisou 2 (ke stolu s Tanvaldem) díkyJNTomáš Palme
2526Nová Ves 5LILukáš Pokorný
2627Pěnčín 6JNMiroslav Lang
2728Bratříkov 1 (ke stolu s Pěnčínem)JNMiroslav Lang
2829Kosořice 5MBMartina Hrušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.