Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 26. 05. 2018 09:00
Kontakt:   Jaroslav Bajer Telefon:  724213736
Začátek rezervace: 07. 04. 2018 09:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rudíkov st.TRJaroslav
22Vladislav staršíTRJan Havlena
33Kněžice st.TRJaroslav
44Markvartice ml.TRJaroslav
55Rudíkov ml.TRJaroslav
66Kněžice st.TRJaroslav
77Markvartice st.TRJaroslav
88Markvartice st.TRJaroslav
99Kněžice ml.TRJaroslav
1010Předín st.TRJaroslav
1111Moravské Budějovice st.TRJaroslav
1212Předín ml.TRJaroslav
1313Domamil TRJaroslav
1415Domamil TRJaroslav
1516Výčapy TRVít Svoboda
1617Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
1718Štěměchy Mladší ATRMichal Šilhavý
1819Mladoňovice staršíTRJan Chloupek
1920Výčapy TRVít Svoboda
2021Štěměchy Mladší BTRMichal Šilhavý
2122Domamil TRJaroslav
2223Výčapy TRVít Svoboda
2324Štěměchy Starší TRMichal Šilhavý
2425Budíkovice TRJaroslav
2526Výčapy TRVít Svoboda
2627Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2728Budíkovice TRJaroslav
2829Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2930Rokytnice nad Rokytnou TRJaroslav
3031Stařeč staršíTRJiří Bartík
3132Jakubov u Moravských Budějovic TRJaroslav
3233Rokytnice nad Rokytnou TRJaroslav
3334Jakubov u Moravských Budějovic TRJaroslav
3435Budkov TRPetr Posád
3536Domamil TRJaroslav
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.