Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 26. 05. 2018 09:00
Kontakt:   Jaroslav Bajer Telefon:  724213736
Začátek rezervace: 07. 04. 2018 09:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rudíkov st.TRJaroslav
22Vladislav staršíTRJan Havlena
33Kněžice st.TRJaroslav
44Markvartice ml.TRJaroslav
55Rudíkov ml.TRJaroslav
66Kněžice st.TRJaroslav
77Markvartice st.TRJaroslav
88Markvartice st.TRJaroslav
99Kněžice ml.TRJaroslav
1010Předín st.TRJaroslav
1111Moravské Budějovice st.TRJaroslav
1212Předín ml.TRJaroslav
1313Domamil TRJaroslav
1415Domamil TRJaroslav
1516Výčapy TRVít Svoboda
1617Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
1718Štěměchy Mladší ATRMichal Šilhavý
1819Mladoňovice staršíTRJan Chloupek
1920Výčapy TRVít Svoboda
2021Štěměchy Mladší BTRMichal Šilhavý
2122Domamil TRJaroslav
2223Výčapy TRVít Svoboda
2324Štěměchy Starší TRMichal Šilhavý
2425Budíkovice TRJaroslav
2526Výčapy TRVít Svoboda
2627Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2728Budíkovice TRJaroslav
2829Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2930Rokytnice nad Rokytnou TRJaroslav
3031Stařeč staršíTRJiří Bartík
3132Jakubov u Moravských Budějovic TRJaroslav
3233Rokytnice nad Rokytnou TRJaroslav
3334Jakubov u Moravských Budějovic TRJaroslav
3435Budkov TRPetr Posád
3536Domamil TRJaroslav
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.