Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Dolní Libina (3B) Kdy: 23. 06. 2024 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2024 19:00 Konec rezervace: 23. 06. 2024 10:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bludov SUMarie Paciorková
22Bezděčí u Trnávky SYMartina Dvořáková
33Brníčko SUJan Körner
44Nemrlov SUDominik Hanák
55Sobotín SUAdéla Blažková
66Janovice BRRoman Brixel
77Chořelice OLLukáš Plíšek
88Velká Bystřice OLMichal Surma
99Radíkov OLAdéla Blažková
1010Olešnice RezervaOLSDH Olešnice REZERVA
1111Hrabišín SUTomáš Kučera
1212Ludéřov OLLibor Kubala
1313Lesnice SUMarie Paciorková
1414Dolany OLVáclav Juračka
1515Náměšť na Hané OLMartin Dedek
1616Plinkout OLSabina Nezvalova
1717Hlubočky OLDaniel Dvořák
1818Mladeč OLMichal Balatka
1919Lesnice 2SUAdéla Blažková
2020Střelice OLRoman Brixel
2121Drahany PVOndřej Sekanina
2222Bílovice CPVIveta Říčařová
2323Břidličná BRTomáš Pavlík
2424Bohuslavice SUPavel Dostál
2525Břevenec OLRV91
2626Šumvald OLBoB Kobylka
2727Hoštice KMAntonín Novák
2828Kožušany OLDavid Kučera
2929Nová Dědina OLJan Brachtl
3030Břevenec OLRV91
3131Troubelice OLMichaela žvátorová Žvátorová
3235Těšetice OLJan Svoboda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUBIOMAC Hanácká extraliga
22Lesnice SUNikola Motlíčková
33Nová Dědina OLNikola Motlíčková
44Haňovice OLNikola Motlíčková
55Hrabišín SUNikola Motlíčková
66Olešnice OLSDH Olešnice REZERVA
77Droždín OLPavlína Brachová
88Náměšť na Hané OLSDH Olešnice REZERVA
99Třeština SUJan Přecechtěl
1010Břevenec OLVeronika Žáčková
1111Cholina OLSabina Hájíčková
1212Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1313Velký Týnec OLPavlína Brachová
1414Vojnice OLKateřina Novotná
1515Dolany OLMartina Kropáčová
1616Chořelice OLKateřina Cvetanová
1717Grygov OLVeronika Prečanová
1818Klopina SUAdéla Blažková
1919Pěnčín PVMartin Bartoš
2022Kožušany OLPetr Zmeškal
2123Loučka  B VSDaniel Hradil
2224Šumvald OLKateřina Gállová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Velké Pavlovice, sport. areálBV
13. 07. DrahanoviceOL
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.