Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) Kdy: 26. 06. 2022 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 06. 2022 18:00 Konec rezervace: 26. 06. 2022 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUHanácká extraliga
22Nová Dědina OLEliška Blažková
33Kožušany OLPetr Zmeškal
44Nemrlov BSUVeronika Koulová
55Chválkovice OLvlastimil dokoupil
66Bělkovice-Lašťany OLTomáš Navrátil
77Chválkovice OLŠtěpán Konečný
88Janovice BRTomáš Nebes
99Bludov SUTomáš Riedl
1010Lesnice SUAdéla Blažková
1111Hrabišín SULibuše Hrošová
1212Břidličná BRNikola Škodáková
1313Velká Bystřice OLMichal Surma
1414Nový Malín SUEliška Blažková
1515Třeština SUVladimír Švub
1616Přáslavice OLRoman Jírů
1717Plinkout OLDominik Hanák
1818Bohuslavice SUPavel Dostál
1919Brníčko SUAdéla Haitmarová
2020Šumvald OLBoB Kobylka
2121Sobotín SUAdéla Blažková
2222Štíty SUVíťa
2323Chořelice OLPatrik Horák
2424Mladeč OLRadek Hégr
2525Nemrlov SUDominik Hanák
2626Brníčko SUAleš Elšík
2727Hrabová SUMartin Kondler
2828Střelice OLTábuk Kubát
2929Kosov SUsdh kosov
3031Dětkovice PVLadislav Kořínek
3132Mladeč OLJosef Forét
3233Dolany OLPetr Holoubek
3340Břevenec OLLukes Kyselý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUHanácká extraliga
22Velký Týnec OLVeronika
33Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
44Hrabišín SUAdéla Haitmarová
55Nová Dědina OLEva Dušková
66Kosov SUKateřina Klusáková
77Pěnčín PVNatálie Hudcová
88Pavlov SUMonika Havlíčková
99Šumvald OLNikola Tylová
1010Nový Malín SUDominik Hanák
1111Vojnice OLTomáš Navrátil
1212Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1313Cholina OLSabina Hájíčková
1414Světlá BRLenka Králová
1516Dolany OLPetr Holoubek
1650Blatec OLKateřina Skládalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 07. StýskalyPS
03. 07. KobeřiceOP
03. 07. Študlov fotbalové hřištěVS
03. 07. ČástkovUH
05. 07. areál „V Hliníku“ ve VojnicíchOL
05. 07. fotbalové hřištěBR
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi - hřištěBV
09. 07. Mikulovice hřištěZN
09. 07. KyniceHB
09. 07. ZahnašoviceKM
09. 07. Horní KameniceDO
09. 07. VšekaryDO
09. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
09. 07. ŽďárBK
09. 07. DětkovicePV
09. 07. Hasičský areál HolčoviceBR
09. 07. HabrovanyVY
09. 07. Budilov - dětiPT
09. 07. Poruba - Hřiště u výletištěPR
09. 07. BUDILOVPT
09. 07. VeseláVS
09. 07. BatelovJI
09. 07. RaspenavaLI
09. 07. Velké Pavlovice, fotbal.hřištěBV
09. 07. Nedašova LhotaZL
10. 07. Třeština (SU)SU
10. 07. ŠtítaryDO
10. 07. Velký OřechovZL
10. 07. MistřiceUH
15. 07. Hodonice, Hasičské hřiště, M+ŽZN
15. 07. Vidče hřiště SaharaVS
16. 07. Václavov u Bruntálu fot.hřistěBR
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. KámenHB
16. 07. KrchlebyDO
16. 07. MníšekJH
16. 07. RynárecPE
16. 07. NovosedlyST
16. 07. MrákotínJI
16. 07. KučerovVY
16. 07. Hodonice, hasičské hřiště DORZN
16. 07. ČernotínPR
16. 07. Velká LhotaVS
16. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
16. 07. Krásná VesMB
16. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
16. 07. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
16. 07. Bílovice (PV)PV
16. 07. Křištín - Areál SDHKT
16. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.