Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční hasičská soutěž na 2B Kdy: 15. 09. 2018 19:30
Kontakt:   Petr Holoubek Telefon:  724 917 533
Začátek rezervace: 25. 08. 2018 19:00 Konec rezervace: 14. 09. 2018 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolany Vajco TeamOLPetr Holoubek
22Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
33Tošovice NJJiří Staněk
44Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
55Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
66Cholina ŽenyOLSabina Hájíčková
77Měrotín OLIvo Hél
88Haňovice OLMafka Sobotová
99Čechy pod Kosířem ženyPVPetr Fiala
1010Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Cholina OLSabina Hájíčková
1313Střelice OLMafka Sobotová
1414Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1515Velká Bystřice ŽenyOLMichal Surma
1616Niva PVTomáš Růžička
1717Náklo Mezice ženyOLPetr Holoubek
1818Chválkovice ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
1919Janovice BRMarek Konečný
2020Otinoves PVTomáš Sychra
2121Blatec OLEva Sahligerová
2222Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
2323Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2424Nenakonice OLJiří Tomecek
2525Svésedlice OLJiří Dvořák
2626Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
2727Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2828Svésedlice ŽenyOLSDH Svésedlice
2929Bělkovice-Lašťany mužiOLPetr Holoubek
3030Bílovice Ženy APVPetr Dokoupil
3131Nemile SUPetr Holoubek
3232Spálov ženyNJPetr Holoubek
3333Odry NJPetr Holoubek
3434Bělkovice-Lašťany ženyOLPetr Holoubek
3535Grygov OLAdam Dvorský
3636Přáslavice ženyOLHana Bartoňková
3737Kosov ŽENYSURenča
3838Kožušany OLPetr Zmeškal
3939Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
4040Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
4141Přáslavice mužiOLHana Bartoňková
4242Břidličná BRJíří Skopal
4343Lošov OLJiří
4444Mladeč OLMartin Kristek
4545Olšany u Prostějova PVPetr Holoubek
4646Majetín ŽenyOLJana Charvátová
4747Ráječek SUPetr Holoubek
4848Lesnice SUPetr Holoubek
4949Majetín MužiOLJana Charvátová
5050Šumvald OLBoB Kobylka
5151Staměřice PRStefan Boháčik
5252Sobíšky PRJiří Kočař
5353Kosov SUKateřina Klusáková
5454Velký Týnec OLJan Jeřábek
5555Vojnice ŽenyOLAdriana Šulcová
5656Pavlov VýběrSUPetr Holoubek
5757Štěpánov ŽenyOLLenka Rotterová
5858Třeština SULadislav Plechatý
5959Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
6061Droždín ženyOLIveta Pírková
6162Vojnice MužiOLTomáš Navrátil
6263Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
6364Býškovice PRjarka kulickova
6466Dolany AOLPetr Holoubek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.