Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: BIO-HE Dolany Kdy: 18. 09. 2021 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 09. 2021 18:00 Konec rezervace: 18. 09. 2021 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolany OLHanácká extraliga
22Chválkovice OLBarbora Paráková
33Třeština SUMilan Mularčík
44Přáslavice OLBarbora Ivanová
55Kožušany OLPetr Zmeškal
66Kokory PRBarbora Paráková
77Plinkout OLivo šnejdar
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Olešnice OLTom Ham
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Hrabišín SURoman Jírů
1212Radíkov OLTomáš Herzog
1313Dolní Libina SUAdéla Blažková
1414Janovice BRRoman Namor
1516Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1617Těšetice OLKateřina Mariánková
1718Břidličná BRDaniel Pavlík
1820Střelice OLTomáš Pytolaj
1921Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
2022Nový Malín SUStanislav Axmann
2123Mladeč OLRadek Hégr
2224Nenakonice OLJiří Tomecek
2325Chořelice OLMarek Ressler
2450Velká Bystřice OLTomáš Růžička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolany OLHanácká extraliga
22Dub nad Moravou OLPatrik Maksant
33Haňovice OLNicol Pospíšilová
44Pěnčín PVMonika Hrazdilová
55Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
66Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
77Dolní Libina SUAdéla Blažková
88Šumvald OLNikola Tylová
99Hlubočky OLPavla Jahnová
1010Dětkovice PVLadislav Kořínek
1111Hrabišín SURoman Jírů
1213Přáslavice OLLibuše Hrošová
1314Pěnčín PVMonika Hrazdilová
1415Blatec OLDominika Švecová
1517Vojnice OLTereza Jílková
1618Vojnice OLKateřina Mariánková
1719Olšovec PRFilip Staněk
1820Nenakonice OLJiří Tomecek
1950Dolní Libina SUKlára Blažková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.