Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: HE Dolany Kdy: 19. 09. 2020 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 09. 2020 18:00 Konec rezervace: 19. 09. 2020 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká Bystřice OLTomáš Navrátil
22Břidličná BRBernard ŠAFAŘÍK
33Radíkov OLJaroslav Bokůvka
44Dolní Libina SUAdéla Blažková
55Kožušany OLPetr Zmeškal st.
66Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
77Janovice BRTomáš Nebes
88Kokory PRLibor Daňa
99Štíty SUVíťa
1010Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Hrabišín SURoman Jírů
1313Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1414Křenovice PRJiří Kočař
1515Radíkov PRRadim
1616Ráječek SUVíťa
1717Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
1818Dětkovice PVLukáš Kovařík
1919Plinkout OLivo šnejdar
2020Otinoves PVJan Kolář
2121Nenakonice OLJiří Tomecek
2222Dětkovice APVLadislav Kořínek
2323Olešnice OLLudvík Drapl
2424Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
2525Přáslavice OLBarbora Ivanová
2629Hrabůvka PRHonza
2731Bludov RáječekSUlallin
2832Mladeč OLRadek Hégr

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pěnčín PVJiřina Navrátilová
23Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
34Hlubočky OLPavla Jahnová
45Blatec OLJitka Hrabalová
56Dolní Libina SUAdéla Blažková
67Šumvald OLNikola Tylová
78Bílovice UHDominika Švecová
89Krasice PVKarolína Burešová
910Dětkovice PVLadislav Kořínek
1011Cholina OLSabina Hájíčková
1112Přáslavice OLBarbora Ivanová
1213Haňovice OLKarolína Studená
1314Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
1415Bílovice UHJíří Skopal
1517Nenakonice OLJiří Tomecek
1618Vojnice OLAdriana Šulcová
1725Pěnčín PVJiřina Navrátilová
1830Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
26. 09. Benešov u SemilSM
26. 09. Česká BěláHB
26. 09. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
26. 09. MarkvarecJH
26. 09. Police - zámecký areál ZRUŠENOTR
27. 09. Hasičský areál SDH PloukoniceSM
27. 09. Olšany u ProstějovaPV
27. 09. JamniceOP
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.