Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 16. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová PVMartin Barták
22Chropyně KMVladislav Sedlařík
33Bořitov ABKFilip Páral
44Soběsuky PVKamila Krychtálková
55Dětkovice PVStanislav Režný
66Určice PVvaša mirvald
77Němčice nad Hanou PVAlena Kyseláková
88Bílovice PVStanislav Režný
99Petrovice SKBKKateřina Skotáková
1010Niva PVTomáš Růžička
1111Soběsuky PVKamila Krychtálková
1212Žernovník BKMiroslav Sokol
1313Ludéřov OLLukáš Hampl
1414Sychotín ABKDavid Sedlák
1515Jasenice VSJakub Kopřiva
1617Míchov BKTomáš Minařík
1718Stražisko PVOndřej Šmehlík
1819Otinoves PVTomáš Sychra
1920Sychotín BBKDavid Sedlák
2021Těšetice Ratašice OLTomáš Pospíšil
2130Senetářov BKLuboš Šebela

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Soběsuky PVKamila Krychtálková
33Senetářov ABKKateřina Skotáková
44Dětkovice PVStanislav Režný
55Bílovice BPVStanislav Režný
66Soběsuky PVKamila Krychtálková
77Určice PVvaša mirvald
88Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
99Krasice PVKarolína Burešová
1010Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
1111Vojnice OLAdriana Šulcová
1212Vřesovice PVAnna Pospíšilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.