Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Damnov, f. hřiště; 2 dráhy

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž v požárním útoku Kdy: 22. 06. 2024 09:15
Kontakt:   SDH Damnov Telefon:  773644804
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 09:15

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.Planá, MužiTachov SDH Planá
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.Černošín, ŽenyTachov Iveta Šnejdarová
8.Planá, ŽenyTachov SDH Planá
9.Staré Sedliště, ženyTachov Jiří Vacek
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.Bezdružice, StaršíTachov Martin Štefanisko
3.Kladruby, staršíTachov Martin Šebesta
4.Bezdružice, Mladší Tachov Martin Štefanisko
5.Kladruby, mladšíTachov Martin Šebesta
6.Bezdružice, Mladší BTachov Martin Štefanisko
7.Černošín, StaršíTachov Iveta Šnejdarová
8.Stříbro, staršíTachov Roman Jarabica
9.Černošín, MladšíTachov Iveta Šnejdarová
10.Stříbro, mladšíTachov Roman Jarabica
11.Nové Sedliště, Starší Tachov Petr Prochazka
12.Halže, Starší Tachov SDH Halze
13.Nové Sedliště, Mladší Tachov Petr Prochazka
14.Halže, Mladší Tachov SDH Halze
15.Brod nad Tichou, staršíTachov Richard
16.Planá, Mladší BTachov SDH Planá
17.Nahý Újezdec, Starší Tachov Vladimír
18.Planá, Mladší ATachov SDH Planá
19.Staré Sedliště, mladší ATachov Jiří Vacek
20.Planá, Starší BTachov SDH Planá
21.Staré Sedliště, mladší BTachov Jiří Vacek
22.Planá, Starší ATachov SDH Planá
23.Bor, staršíTachov Olga Bahenská
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.Bor, mladšíTachov Olga Bahenská
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.Bezdružice, Tachov Martin Štefanisko
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. KněžiceTR
21. 06. Lešná VýletišteVS
21. 06. Želeč,fotbalové hřištěPV
22. 06. HeralticeTR
22. 06. Damnov, f. hřiště; 2 dráhyTC
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. ČastoloviceRK
22. 06. Litenčice - fotbalové hřištěKM
22. 06. NevcehleJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. Hřiště RadíčPB
22. 06. TrnavaZL
22. 06. Rohatec - u základní školyHO
22. 06. OpatovicePR
22. 06. Chlum u TřeboněJH
22. 06. Chválkovice (Olomouc)OL
22. 06. Hřiště Malé HošticeOP
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Volnočasový areálMB
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
22. 06. Hostěrádky-RešovVY
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.