Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově Kdy: 20. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Povolný Jan, Janák Jakub Telefon:  725920302 , 72804786
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 09. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEjakub
22Cizkrajov PS-12 BJHJan Povolný
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Český Rudolec JHOndřej Huml
55Cizkrajov PS SPECIAL AJHJan Povolný
66Slavonice JHJan Dvořák
77Panské Dubenky JIPetr Volavka
88Markvarec JHmartin pecha
99Žirovnice Ps 12PEjakub
1010Cizkrajov PS-12 AJHJan Povolný
1111Slavonice PS 12JHJan Dvořák
1212Markvarec PS 12JHmartin pecha
1313Strachoňovice JIJiří Líčka
1414Slavonice PS 12 ŽenyJHJan Dvořák
1515Mysletice JIKarel Běhan
1616Bílkov PEČ PS 12JHJan Povolný
1717Kaliště JIPetr Volavka
1818Slavonice ŽenyJHJan Dvořák
1919Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
2020Mysletice PS12JIKarel Běhan
2121Kaliště PS 12JIPetr Volavka
2222Alojzov PVMichal Vařecha
2323Budeč ženyJHVěra Křížová
2424Jemnice PS 12 MužiTRRadek Jenerál
2525Telč JISDH Telč SDH TELČ
2626Budeč JHMatěj Šmahel
2727Strmilov JHLuboš Nečeda
2828Knínice JIJiří Jakubec
2929Jemnice ŽenyTRMichaela Černá
3030Telč Ženy JISDH Telč SDH TELČ
3132Knínice PS 12JIJiří Jakubec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.