Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: noční soutěž 2B Kdy: 14. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Lukáš Navrátil Telefon:  605 403 261
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 19:00 Konec rezervace: 14. 09. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Cholina OLPatrik Maksant
44Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
55Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
88Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
99Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1010Měrotín MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1414Loučany OLTomáš Hlavinka
1515Nenakonice OLJiří Tomecek
1616Radíkov OLDejv Tietze
1717Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1818Bílovice PVJana Vinklerová
1919Soběsuky PVDavid
2020Nenakonice OLBarbora Paráková
2121Krasice PVBarča Burešová
2222Otinoves PVRoman Klech
2323Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2424Haňovice OLTomáš Palička
2525Chválkovice OLTomáš Herzog
2626Křenovice PRMarek Zavřel
2727Vojnice ženyOLJakub Brijar
2828Pěnčín PVLenka Kopečná
2929Čechy pod Kosířem ženyPVJan Menšík
3030Blatec OLEva Sahligerová
3131Grygov OLAdam Dvorský
3232Břidličná BRMartin Sitta
3333Domamyslice PVTomáš Havlíček
3434Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
3535Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
3636Myslejovice PVAlča Buriánková
3737Bílovice PVPetr Dokoupil
3838Hrabůvka PRHonza
3939Vojnice MužiOLTomáš Navrátil
4040Brodek u Přerova MužiPRAleš Drelich
4141Chropyně KMVladislav Sedlařík
4242Soběsuky PVJan Krupa
4343Hranice PRPetra Trefilová
4444Alojzov PVPavla Mikšíková
4547Svésedlice OLMarkéta Bečáková
4648Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
4749Svésedlice OLJiří Dvořák
4850Bludov SUŠtěpánka Kovářová
4951Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
5052Velký Týnec OLPetra
5153Cholina OLSabina Hájíčková
5255Těšetice Ratašice, MužiOLRadek Dohnálek
5356Soběsuky PVKamila Krychtálková
5457Sobíšky PRJiří Kočař
5558Niva PVTomáš Růžička
5660Holešov ŽenyKMKateřina Sypěnová
5761Lukov ZLTomáš Nebes
5862Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
5963Rokytnice Rokytnice - ženyPRDaniel Fáber
6064Nětčice ŽenyKMLuboš Zatloukal
6165Velký Týnec OLAnna Majerova
6266Kokory PRLibor Daňa
6367Břidličná BRJaromir Pavlik
6468Brusné KMMartin Šťastný
6569Polkovice ženyPRDaniel Peřina
6670Lošov OLJiří
6771Velký Týnec OLJan Jeřábek
6872Kokory PRMichal Pokorný
6973Čechy ženyPRMartin Školoud
7074Cholina OLPetra Hájíčková
7177Maršíkov ženySUjan Vaculík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.