Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční Císařov 2016 Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal Telefon:  +420 605 403 261
Začátek rezervace: 20. 06. 2016 10:00 Konec rezervace: 19. 08. 2016 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov ženyPRLuboš Zatloukal
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Luboměř mužiNJAleš Pěkník
55Chropyně KMMarek Mucha
66Troubky mužiPRAleš Pěkník
77Křenovice mužiPRSDH Křenovice
88Hrabůvka PRHonza
99Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1010Císařov mužiPRLuboš Zatloukal
1111Sobíšky PRJiří Kočař
1212Určice PVOndřej Pazdera
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1515Tršice OLCukrblik Babovka
1616Dřevohostice mužiPRPatrik Josiek
1717Rymice KMRadim Svěchota
1818Loukov ženyKMmarta
1919Podhradní Lhota KMmarta
2020Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
2121Němčice ženyKMIveta Červinková
2222Kokory PRLibor Daňa
2323Loukov MUŽIKMmarta
2424Vrchoslavice ŽenyPVArnošt Matoušek
2525Oplocany ženyPRJana Bitalová
2626Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2727Hlubočany B, ženyVYMiroslav Neveselý
2828Sulimov KMSvatopluk Minařík
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Oplocany MužiPRJana Bitalová
3131Henčlov - Přerov VIII mužiPRTomáš Bálint
3232Nenakonice OLJiří Tomecek
3333Sobíšky PRJiří Kočař
3434Určice ženyPVvaša mirvald
3535Sobíšky PRJiří Kočař
3636Sobíšky PRJiří Kočař
3737Sobíšky PRJiří Kočař
3838Henčlov - Přerov VIII ženyPRTomáš Bálint
3939Sobíšky PRJiří Kočař
4040Sobíšky PRJiří Kočař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.