Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce Čikov Kdy: 02. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Ondřej Lukeš Telefon:  732605982
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 12:00 Konec rezervace: 02. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krotějov sportTAFrantišek Janů
22Jasenice TRPavel Rosendorf
33Jasenice VSLukáš Komender
44Lavičky ZRJan Hejl
55Nevcehle JIMiroslav Jelínek
66Trnava TRPavel Hnízdil
77Netín CirkusZRJan Kupka
88Kuřim BBOJara
99Krotějov SportTADavid Kozel
1010Pavlov ExperimentZRJakub Šimek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Benetice TRPetr Krejčí
33Radostín nad Oslavou ŽenyZRMichaela Krejčová
44Bohuňov SYBarbora Svojanovská
56Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Milešín ZRJosef Lunda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. DětkovicePV
16. 06. Fotbalové hřiště, LukaviceRK
16. 06. PozděchovVS
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.