Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Chvalkovice Kdy: 11. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 08. 2018 18:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVJan Krupa
22Ludéřov OLAlžběta Polanská
33Náměšť na Hané OLAlžběta Polanská
44Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
55Olešnice OLAlžběta Polanská
66Nemile SUJaroslav Hecl
77Nenakonice OLBarbora Paráková
88Loučany OLTomáš Hlavinka
99Dětkovice PVLadislav Kořínek
1010Domamyslice PVJan Havlíček
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
1313Dolany AOLPetr Holoubek
1414Šumvald OLBoB Kobylka
1515Domamyslice PVJan Havlíček
1616Břevenec OLLukáš Kyselý
1718Dolany VajcaOLPetr Pavlita
1821Měrotín OLTomáš Hlavinka
1922Ráječek SUlallin
2023Střelice OLTábuk Kubát
2130Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLPavla Jahnová
22Haňovice OLMafka Sobotová
33Nenakonice OLBarbora Paráková
45Olešnice OLRadka Skoaplová
56Dětkovice PVLadislav Kořínek
67Alojzov PVLenka Kopečná
78Soběsuky PVKamila Krychtálková
89Blatec OLEva Sahligerová
910Náměšť na Hané OLAlžběta Polanská
1012Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1113Loučany OLAlžběta Polanská
1214Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1315Nové Dvory OLDaniela Trombiková
1416Mladeč OLAneta Kreuzziegerová
1517Dolní Libina SUAdéla Blažková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.