Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Chválkovice (3B) Kdy: 22. 06. 2024 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2024 18:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLBIOMAC Hanácká extraliga
22Ludéřov OLJan Palička
33Bílovice  CPVIveta Říčařová
44Janovice BRRoman Brixel
55Kožušany OLDominik Hanák
66Chořelice OLLukáš Plíšek
77Hlubočky OLMiroslav Mandys
88Těšetice OLTomáš Navrátil
99Břevenec OLJan Petřík
1010Mladeč OLLukáš Plíšek
1111Olešnice RezervaOLSDH Olešnice REZERVA
1212Plinkout OLEliška Blažková
1313Dolany OLVáclav Juračka
1414Nemrlov SUDominik Hanák
1515Velká Bystřice OLJan Šándor
1616Hrabišín SUAleš
1717Břidličná BRRoman Brixel
1818Náměšť na Hané OLMartin Dedek
1920Bludov SUTomáš Riedl
2021Brníčko SUJiří Novák
2122Nenakonice OLJiří Tomecek
2223Bezděčí u Trnávky SYMartin Elner
2325Bludov SUAdéla Blažková
2429Tršice OLDaniel Dvořák
2541Bohuslavice SUPavel Dostál
26100Střelice OLJan Kubát

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice ChvádrožOLBIOMAC Hanácká extraliga
22Nová Dědina OLNikola Kvapilová
33Libina SUNikola Kvapilová
44Cholina OLNikola Kvapilová
55Hrabišín SUNatálie Jakešová
66Třeština SUJan Přecechtěl
77Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
88Blatec OLEva Skládalová
99Haňovice OLNatálie Večerková
1010Vojnice OLJan Palička
1111Pěnčín PVSabina Hájíčková
1212Břevenec OLNikola Tylová
1313Olešnice OLSDH Olešnice REZERVA
1414Chořelice OLMarie Dušková
1515Náměšť na Hané OLSDH Olešnice REZERVA
1616Velký Týnec OLNikola Mertová
1717Tršice OLJakub Grohman
1818Doloplazy OLMartina Štefová
1921Světlá BRTomáš Pavlík
2022Kožušany OLPetr Zmeškal
2129Přáslavice OLLibuše Hrošová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.