Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár o dráčka Soptíka Kdy: 16. 09. 2018 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 06:00 Konec rezervace: 16. 09. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jilemnice StudenecSMkarel Čermák
22Víchová nad Jizerou SMLucie Krausová
33Bozkov SMkarel Čermák
44Roztoky u Jilemnice Roztoky u JilemniceSMLucie Krausová
55Kundratice SMPavla Stehlikova
66Svojek SMVeronika Kalenská
77Jilemnice Studenec BSMkarel Čermák
88Semily I, ASMkarel Čermák
99Mříčná SMMichal Holec
1010Roprachtice SMLada Lukešová
1111Semily I, BSMkarel Čermák
1212Vítkovice SMMartina Vanclová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bozkov ASMkarel Čermák
24Víchová nad Jizerou SMLucie Krausová
35Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
46Bozkov BSMkarel Čermák
57Víchová nad Jizerou BSMLucie Krausová
68Mříčná ASMMichal Holec
79Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
810Víchová nad Jizerou MSMLucie Krausová
911Roprachtice SMLada Lukešová
1012Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1113Mříčná BSMMichal Holec
1214Semily I SMkarel Čermák
1315Vítkovice sdh VítkoviceSMMartina Vanclová
1416Kundratice SMPavla Stehlikova
1517Svojek SMVeronika Kalenská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.