Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár o dráčka Soptíka Kdy: 16. 09. 2018 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 06:00 Konec rezervace: 16. 09. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jilemnice StudenecSMkarel Čermák
22Víchová nad Jizerou SMLucie Krausová
33Bozkov SMkarel Čermák
44Roztoky u Jilemnice Roztoky u JilemniceSMLucie Krausová
55Kundratice SMPavla Stehlikova
66Svojek SMVeronika Kalenská
77Jilemnice Studenec BSMkarel Čermák
88Semily I, ASMkarel Čermák
99Mříčná SMMichal Holec
1010Roprachtice SMLada Lukešová
1111Semily I, BSMkarel Čermák
1212Vítkovice SMMartina Vanclová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bozkov ASMkarel Čermák
24Víchová nad Jizerou SMLucie Krausová
35Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
46Bozkov BSMkarel Čermák
57Víchová nad Jizerou BSMLucie Krausová
68Mříčná ASMMichal Holec
79Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
810Víchová nad Jizerou MSMLucie Krausová
911Roprachtice SMLada Lukešová
1012Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1113Mříčná BSMMichal Holec
1214Semily I SMkarel Čermák
1315Vítkovice sdh VítkoviceSMMartina Vanclová
1416Kundratice SMPavla Stehlikova
1517Svojek SMVeronika Kalenská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.