Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka Kdy: 15. 09. 2019 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 09. 2019 09:00 Konec rezervace: 12. 09. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMPavla Stehlikova
22Semily SEMILY I JahůdkySMPetr Kousal
33Bozkov ASMkarel Čermák
44Bítouchov ASMEliška Štěpánková
55Kundratice SMEva Havlová
66Podmoklice ASMTomáš Strnad
77Semily SEMILY I BorůvkySMPetr Kousal
88Studenec SMLubomír Link
99Chuchelna ASMDavid Hošek
1010Nedaříž SMAdéla Patková
1111Roprachtice SMLada Lukešová
1212Vysoké nad Jizerou starší žactvoSMDaniel Nosek
1313Svojek SMVeronika Kalenská
1414Mříčná ASMMichal Holec
1515Karlovice SMBohuslava Švejdová
1618Mříčná BSMMichal Holec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roprachtice SMLada Lukešová
22Bítouchov ASMEliška Štěpánková
33Bozkov ASMkarel Čermák
44Semily Semily I ASMPetr Kousal
55Kundratice SMEva Havlová
66Bítouchov BSMEliška Štěpánková
77Košťálov ASMPavla Stehlikova
88Podmoklice „A"SMTomáš Strnad
99Semily Semily I BSMPetr Kousal
1010Košťálov BSMPavla Stehlikova
1111Chuchelna ASMDavid Hošek
1212Nedaříž SMAdéla Patková
1313Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1414Chuchelna BSMDavid Hošek
1515Svojek ASMVeronika Kalenská
1616Mříčná ASMMichal Holec
1717Chuchelna CSMDavid Hošek
1818Svojek BSMVeronika Kalenská
1919Mříčná BSMMichal Holec
2020Karlovice SMBohuslava Švejdová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.