Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memorial Jana Zapletala Kdy: 22. 09. 2018 12:30
Kontakt:   Sedlařík Vladislav Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 09. 2018 20:00 Konec rezervace: 20. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
33Morkovice KMPavel Krejčí
44TAG Zahnašovice mužKMVladislav Sedlařík
55Odry NJVladislav Sedlařík
66Racková ŽenyZLSDHRacková
77Počenice MužiKMPavel Kunčar
88TAG Zahnašovice ženyKMVladislav Sedlařík
99Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1010Nětčice ženyKMPetra Plachá
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Hoštice KMAntonín Novák
1313Přílepy MužiKMBronislav Kutra
1414Jasenice VSLukáš Komender
1515Lukov mužiZLTomas Nedbálek
1616Zborovice KMRoman Jakša
1717Kokory PRLibor Daňa
1818Doloplazy PVRené Běhal
1919Trnava MužiZLNatálie Hájková
2020Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
2121Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Hranice PRJakub Vojtek
2424Pohořelice ženyZLJana Forbelská
2525Bařice KMVladislav Sedlařík
2626Brusné KMMartin Šťastný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.