Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2017 - Chropyně Kdy: 21. 04. 2018 13:15
Kontakt:   Mucha Marek Telefon:  sdhchropyne@seznam.c
Začátek rezervace: 07. 04. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 04. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Sobíšky PRJiří Kočař
33Polkovice PRTomáš Mareček
44Oplocany APRMonika Koutná
55TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
66Kokory PRLibor Daňa
78Loučany OLLenka Kopečná
89Hlinsko PRPetr Šromota
910Hrabůvka PRHonza
1011Dětkovice PVLadislav Kořínek
1112Radkova Lhota PRJan Klimecký
1213Doloplazy PVRené Běhal
1314Dětkovice VYMichal Hrabánek
1415Morkovice KMPavel Krejčí
1516Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
1617Mladcová ZLLukáš Struška
1718Hranice PRJakub Vojtek
1819Čechy PRAdéla Janků
1920Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
2021Plinkout OLivo šnejdar
2122Císařov PRLuboš Zatloukal
2223Rokytnice PRHana Lašáková
2324Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
2425Ludslavice KMPavel Lužík
2526Rymice KMRadim Svěchota
2627Ratiboř VSOndřej Bártek
2728Přílepy KMRadim Kašpárek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kojetín  PRMartina Partykova
22TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
34Polkovice PRTomáš Mareček
45Určice PVvaša mirvald
56Dětkovice VYMichal Hrabánek
67Počenice KMPavel Kunčar
78Bílovice BPVJan Krupa
810Pěnčín PVLenka Kopečná
911Čechy PRAdéla Janků
1012Morkovice KMPavel Krejčí
1113Loučany OLDagmar Bartoňková
1214Rokytnice PRHana Lašáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.