Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Sport. areál městyse Chotětov

Pozvánka | Obnovit
Kde: 20. ročník Chotětovského poháru Kdy: 26. 06. 2021 09:00
Kontakt:   Martin Urban Telefon:  604798923
Začátek rezervace: 26. 05. 2021 09:00 Konec rezervace: 25. 06. 2021 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chotětov, AMladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
2. Písková Lhota, Mladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
3. Nová Ves u Bakova, Mladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
4. Chotětov, BMladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
5. Chudíř, Mladá Boleslav Petr Melčák
6. Charvatce, Mladá Boleslav Josef Suchý
7. Doubravička, Mladá Boleslav Petr Šifta
8. Bakov nad Jizerou, Mladá Boleslav Jan Kertész
9. Kamenice Dobšín, Mladá Boleslav Filip Hájek
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13. Dlouhá Lhota, Mladá Boleslav Nikola Šnýdrová
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Žehrov, Mladá Boleslav Matěj Hajlich


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bakov nad Jizerou, Mladá Boleslav Jan Kertész
2. Chotětov, AMladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
3. Olešnice, Semily Eliška Marková
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Chotětov, BMladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
6. Smilovice, Mladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
7. Dlouhá Lhota, Mladá Boleslav Nikola Šnýdrová
8. Chudíř, Mladá Boleslav Petr Melčák
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
19. 06. Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!BV
19. 06. KarlinkyLI
19. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
19. 06. Nepomuky, areál pod poldremUO
19. 06. NepomukyUO
19. 06. BIO-HE ChválkoviceOL
19. 06. Újezd, fotbalové hřištěZL
20. 06. LavičkyZR
20. 06. Pozděchov - hasičská dráhaVS
20. 06. Svoboda, has. hřištěOP
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.