Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče Kdy: 16. 06. 2019 09:00
Kontakt:   Vlastimil Weber Telefon:  602258165
Začátek rezervace: 10. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
23Kosořice MBMartina Hrušková
34Bechov MBMiloslav Tauchman
45Chotětov MBMartina Hrušková
56Chudíř MBPetr Melčák
67Obruby MBDalibor Musil
78Hrdlořezy MBDavid Dobeš
89Plazy MBZdeněk Tůma
910Doubravička MBPetr Šifta
1011Žehrov MBMatěj Hajlich
1112Bechov BMBMiloslav Tauchman
1213Dobšín MBLucie Křivská
1314Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
1415Petkovy MBMonika Pokorná
1516Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1617Smilovice MBJana Stránská
1718Březovice MBAntonín Hokuf
1819Sukorady MBJitka Jechumtálová
1930Bakov nad Jizerou MBJan Kertész

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Chotětov MBMartina Hrušková
33Kosořice MBMartina Hrušková
44Petkovy MBMonika Pokorná
55Plazy MBZdeněk Tůma
66ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
77Dobšín MBLucie Křivská
88Chotětov BMBMartina Hrušková
99Chudíř MBPetr Melčák
1010Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1111Smilovice MBJana Stránská
1212Veselá MBKristýna Sznapková
1313Nová Ves u Bakova MBJana Hašková
1414Sukorady MBJitka Jechumtálová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.