Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 12. 08. 2018 09:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 12. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šipoun PTPořadatelé Pořadatelé
22Ledenice CBKuba Kohoutek
33Netřebice CKJan Goldfinger
44Chlum BCKPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Milenovice PIPořadatelé Pořadatelé
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Čikov TRHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1717Krasonice JIHonza Adamec
1818Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Mladoňovice TRHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Nevcehle JIHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Olešná HBHonza Adamec
2525Obrubce MBHonza Adamec
2626Krotějov  SportTAHonza Adamec
2727Zahorčice STHonza Adamec
2828Slavošovice CBKuba Kohoutek
2929Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3030Pšánky HKHonza Adamec
3131Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3232Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
3333Holašovice CBHonza Adamec
3434Skrýchov u Malšic TAPetra Čechtická
3535Krč PIPavel Kováč
3636Žernovice PTVáclav Nachlinger
3737Žirovnice PEjakub
3838Tálín PIFilip Pisinger
3939Zvíkov CBLukáš Fiktus
4040Soběnov CKMichael Řepa
4141Strmilov JHLuboš Paulus
4242Vlkovice CBSilvie Gërvalla
4343Jaronice CBJan Völfl
4444Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
4545Třebín -LípíCBKarel Lauseker
4646Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
4747Hlubyně PBPavel Borczák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Holubov CKJolana Svitáková
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Lišov BCBVeronika Pašková
1010Ústrašice TAFrantišek Ježek
1111Malé Hoštice OPKlára Konečná
1212Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1313Hlubyně PBDana Hrzalová
1414Chlum CKJan Goldfinger
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.