Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1.kolo Moravskoslezského poháru Chlebičov 2021(3B) Kdy: 13. 06. 2021 14:00
Kontakt:   Petr Novotný Telefon:  606720806
Začátek rezervace: 26. 05. 2021 10:00 Konec rezervace: 13. 06. 2021 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPJiří Bena
22Chlebičov OPJiří Bena
33Odry TošodryNJjarek
44Hrabůvka PRHonza
55Svoboda OPJakub Polomský
66Hněvošice OPPetr Vitásek
77Jamnice OPKamil
88Bolatice OPLenka
910Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1011Pravčice KMJiří Možíš
1112Sádek OPDušan Gregořica
1213Zahnašovice KMBarbora Paráková
1314Plumlov PVLuboš Kopřiva
1415Svoboda BOPJakub Polomský
1516Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
1622Velké Hoštice OPLukáš Pluške

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Odry NJHelen Novackova
24Bolatice OPLenka
35Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
46Milostovice OPSDH Malé Hoštice
57Neplachovice OPHonza Malý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
19. 06. Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!BV
19. 06. KarlinkyLI
19. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
19. 06. Nepomuky, areál pod poldremUO
19. 06. NepomukyUO
19. 06. BIO-HE ChválkoviceOL
19. 06. Újezd, fotbalové hřištěZL
20. 06. LavičkyZR
20. 06. Pozděchov - hasičská dráhaVS
20. 06. Svoboda, has. hřištěOP
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.