Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Český Rudolec Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Ondřej Huml Telefon:  607 184 413
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 18:00 Konec rezervace: 22. 09. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEjakub
22Panské Dubenky JIVojta Šindelář
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Český Rudolec JHOndřej Pecha
55Markvarec JHmartin pecha
66Počátky PEDominik Smetana
77Rybova Lhota TALukáš Kouba
88Strmilov JHOndřej Pecha
99Dolní Němčice JHMirek Havlík
1010Batelov JIMarek Kaňkovský
1111Libkova Voda PEVena Drahný
1212Blatnice TRSDH Blatnice
1313Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1414Telč JIOndřej Huml
1515Dešná BJHAleš Coufal
1628Kaliště JIVojta Šindelář
1729Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1830Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
23Cizkrajov JHbohuslav brůžek
34Choustník TASabina Šimečková
45Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
56Batelov JIPavla Kaňkovská
610Zdešov JHNikola Vašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.