Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Český Rudolec Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Ondřej Huml Telefon:  607 184 413
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 18:00 Konec rezervace: 22. 09. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEjakub
22Panské Dubenky JIVojta Šindelář
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Český Rudolec JHOndřej Pecha
55Markvarec JHmartin pecha
66Počátky PEDominik Smetana
77Rybova Lhota TALukáš Kouba
88Strmilov JHOndřej Pecha
99Dolní Němčice JHMirek Havlík
1010Batelov JIMarek Kaňkovský
1111Libkova Voda PEVena Drahný
1212Blatnice TRSDH Blatnice
1313Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1414Telč JIOndřej Huml
1515Dešná BJHAleš Coufal
1628Kaliště JIVojta Šindelář
1729Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1830Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
23Cizkrajov JHbohuslav brůžek
34Choustník TASabina Šimečková
45Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
56Batelov JIPavla Kaňkovská
610Zdešov JHNikola Vašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.