Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku Kdy: 07. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml, SDH Český Rudolec Telefon:  607184413
Začátek rezervace: 20. 10. 2019 18:00 Konec rezervace: 24. 11. 2019 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
22Dolní Žďár JHMichaela Nováková
33Rybova Lhota TALukáš Kouba
44Horní Pole JHMiroslav Švehla
55Slavošovice MužiCBOndřej Huml
66Bačice ŽenyTROndřej Huml
77Kamenice nad Lipou MužiPEOndřej Huml
88Budišov ŽenyTROndřej Huml
99Kostníky TRDankaKa
1010Český Rudolec MužiJHOndřej Huml
1111Zdislavice BNTomáš Švec
1212Čechtín MužiTROndřej Huml
1313Dolní Němčice MužiJHOndřej Huml
1414Černín MužiZNOndřej Huml
1515Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTROndřej Huml
1616Studená JHVojtěch Doležel
1717Chotěmice MužiTAOndřej Huml
1818Markvarec JHOndřej Pecha
1919Chotýčany MužiCBOndřej Huml
2020Nová Včelnice ŽenyJHOndřej Huml
2121Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2222Štítary ŽenyDOOndřej Huml
2323Panské Dubenky JIPetr Volavka
2424Kaliště ženyJIVlastimil Kovar
2525Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
2626Dešná B mužiJHOndřej Huml
2727Budeč JHMatěj Šmahel
2828Věž HBMartin Bárta
2929Skrýchov u Malšic MužiTAOndřej Huml
3030Peč JHRoman Vázler
3131Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3232Kaliště JIVlastimil Kovar
3333Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
3434Strmilov JHmartin pecha
3535Zdešov ženyJHNikola Vašková
3636Boršov ŽenyJIOndřej Huml
3737Lásenice JHMichaela Nováková
3838Mladoňovice MužiTROndřej Huml
3939Litovany TRPetra Mezírková
4040Světlá nad Sázavou A mužiHBOndřej Huml
4141Srubec MužiCBjan ehl
4242Čikov MužiTROndřej Huml
4343Žirovnice PEjakub
4444Radonín ženyTRjan ehl
4545Dolní Cerekev ženyJIDominika Dratnálová
4646Kostníky mužiTRDankaKa
4747Třebelovice TRJosef Bulíček
4848Mělník Blata ženyMEOndřej Huml
4949Stříbřec ŽenyJHKateřina Pospíchalová
5050Želetava MužiTROndřej Huml
5151Krotějov SportTAOndřej Huml
5252Rynárec PEJan Šátek
5353Lanšperk UOpetr
5454Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
5555Slavošovice B mužiCBOndřej Huml
5656Žďár MužiJHOndřej Huml
5757Dehtín MužiKTOndřej Huml
5858Přívrat UOpetr
5959Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
6060Černovír UOpetr
6161Stachy MužiPTOndřej Huml
6262Sedlčany MužiPBOndřej Huml
6363Libkova Voda PEPavel Kubů
6464Střížovice JHRadek Hájek
6565Petrovice TRSabina Maštalířová
6666Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
6767Slapy TAJarmila Kleinerová
6869Křenovice muži ACBJosef Melmer
6970Střížov CBKarel Kubinec
7071Rácovice TROndřej Šťastný
7172Skalice MužiPBOndřej Huml
7273Mysletice JIStanislav Dolský
7374Police TRPavel
7475Mělník Chloumek -MužiMEMilan Corna
7576Lesná TRPavel Vlček
7677Dolní Dobrouč A mužiUOOndřej Huml
7778Slavonice JHJan Dvořák
7881Choustník MužiTADavid Dvořák
7982Tučapy TAJiří
8083Stříbřec mužiJHKateřina Pospíchalová
8184Heraltice MužiTRMatěj Hroch
8285Zhoř u Tábora ŽenyTAOndřej Huml
8386Nový Rychnov PEJakub Novák
8487Hamr ŽenyJHVit Švarc
8588Milenovice PIOndřej Tušek
8690Nedabyle CBMartin Šustr
8791Menhartice TRPavel Ellinger
8892Choustník ŽenyTANela Kupková
8993Želeč mužiTAJakub Houdek
9096Drahňovice BNFilip Košata
9197Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
92100Zhoř u Tábora TALucie Nováková
93103Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč B UOAleš Hrdina
94106Malšice TAFrantišek Kučera
95107Krasonice JIRadek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.