Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku Kdy: 08. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml Telefon:  607184413
Začátek rezervace: 28. 10. 2018 18:00 Konec rezervace: 25. 11. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Kostníky ženyTRDankaKa
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Žirovnice PEPetr Volavka
55Bačice ženyTROndřej Huml
66Markvarec mužiJHOndřej Huml
77Mysletice mužiJIOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Heřmaneč mužiJHOndřej Huml
1010Strmilov mužiJHOndřej Huml
1111Drunče mužiJHOndřej Huml
1212Krasonice mužiJIOndřej Huml
1313Černín MuziZNOndřej Huml
1414Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1515Chotýčany mužiCBOndřej Huml
1616Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
1717Panské Dubenky JIPetr Volavka
1818Třebelovice TRJosef Bulíček
1919Studená JHVojtěch Doležel
2020Dešná MuzuJHOndřej Huml
2121Bechov mužiMBTadeáš Odstrčilík
2222Štítary ženyDOOndřej Huml
2323Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2424Trnava mužiTROndřej Huml
2525Zdešov ženyJHOndřej Huml
2626Lanšperk mužiUOOndřej Huml
2727Kaliště JIVlastimil Kovar
2828Kostníky Muži TRRadek Kantner
2929Rybova Lhota TALukáš Kouba
3030Bechov ženyMBTadeáš Odstrčilík
3131Zajíčkov PEMichaela Hejdová
3232Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3333Čikov TRMilan Prochazka
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Ústrašice TAFrantišek Ježek
3636Krotějov SportTADavid Kozel
3737Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
3838Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3939Litovany mužiTROndřej Huml
4040Police TRPavel
4141Dolní Němčice mužiJHOndřej Huml
4242Přídolí CKDaniela Krulická
4343Počátky mužiPEOndřej Huml
4444Mladoňovice mužiTROndřej Huml
4545Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
4646Polště JHJirka Písař
4747Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
4848Horní Pole JHMiroslav Švehla
4949Čechtín TRMarek Vaněk
5050Rácovice TROndřej Šťastný
5151Dolní Žďár ŽenyJHMichaela Nováková
5252Budišov TRMarek Vaněk
5353Ledenice CBKuba Kohoutek
5454Horní Pole Ženy JHMiroslav Švehla
5555Roseč JHJan Šachl
5656Prosetín CRMates
5757Želetava TRPavel Kos
5858Zliv CBJan Dvořák
5959Višňová JHAleš
6060Menhartice TRJosef Bulíček
6161Lesná ZNLuboš Svoboda
6262Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
6363Zdislavice BNTomáš Švec
6464Benešova Hora PTVladimír Jírovec
6565Libkova Voda PEVena Drahný
6666Nová Včelnice JHPavlína Jirků
6767Budeč mužiJHMatěj Šmahel
6868Zdislavice ženyBNMarie Kotová
6969Tučapy TAMarek Kuttelwascher
7070Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7171Choustník TADavid Dvořák
7272Zhoř u Tábora MuziTAOndřej Huml
7373Hodov TRSDH Hodov
7474Lesná MužiTROndřej Huml
7575Nová Ves JIVojtěch Houdek
7676Malšice TAFrantišek Kučera
7777Zahorčice STMilan Přibyl
7878Bohdalín PELukáš Přibyl
7979Želeč TAJakub Houdek
8080Žďár nad Sázavou 1 Nové VeselíZROndřej Huml
8181Rynárec PEJan Šátek
8282Dačice I Peč mužiJHOndřej Huml
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.