Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Český Rudolec

Pozvánka | Obnovit
Kde: XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku Kdy: 08. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml Telefon:  607184413
Začátek rezervace: 28. 10. 2018 18:00 Konec rezervace: 25. 11. 2018 23:59

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kamenice nad Lipou, mužiPelhřimov Ondřej Huml
2. Kostníky, ženyTřebíč DankaKa
3. Ústrašice, ženyTábor Ondřej Huml
4. Žirovnice, Pelhřimov Petr Volavka
5. Bačice, ženyTřebíč Ondřej Huml
6. Markvarec, mužiJindřichův Hradec Ondřej Huml
7. Mysletice, mužiJihlava Ondřej Huml
8. Český Rudolec, mužiJindřichův Hradec Ondřej Huml
9. Heřmaneč, mužiJindřichův Hradec Ondřej Huml
10. Slapy, mužiTábor Ondřej Huml
11. Drunče, mužiJindřichův Hradec Ondřej Huml
12. Krasonice, mužiJihlava Ondřej Huml
13. Černín, MuziZnojmo Ondřej Huml
14. Chotěmice, mužiTábor Ondřej Huml
15. Chotýčany, mužiČeské Budějovice Ondřej Huml
16. Slavošovice, České Budějovice Ondřej Steinhäusl
17. Panské Dubenky, Jihlava Petr Volavka
18. Lodhéřov, Jindřichův Hradec Petr Hronza
19. Studená, Jindřichův Hradec Vojtěch Doležel
20. Dešná, MuzuJindřichův Hradec Ondřej Huml
21. Bechov, mužiMladá Boleslav Tadeáš Odstrčilík
22. Štítary, ženyDomažlice Ondřej Huml
23. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Lukáš Brtník
24. Mladoňovice, MužiTřebíč Ondřej Huml
25. Zdešov, ženyJindřichův Hradec Ondřej Huml
26. Lanšperk, mužiÚstí nad Orlicí Ondřej Huml
27. Kaliště, Jihlava Vlastimil Kovar
28. Kostníky, Muži Třebíč Radek Kantner
29. Rybova Lhota, Tábor Lukáš Kouba
30. Bechov, ženyMladá Boleslav Tadeáš Odstrčilík
31. Zajíčkov, Pelhřimov Michaela Hejdová
32. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Lukáš Brtník
33. Čikov, Třebíč Milan Prochazka
34. Hrdějovice, ŽenyČeské Budějovice Silvie Gërvalla
35. Ústrašice, Tábor František Ježek
36. Krotějov, SportTábor David Kozel
37. Štítary, muži, ADomažlice Miroslav Žáček
38. Dolní Dobrouč, Ústí nad Orlicí Aleš Hrdina
39. Litovany, mužiTřebíč Ondřej Huml
40. Police, Třebíč Pavel
41. Ústrašice, Tábor Lukáš Kouba
42. Přídolí, Český Krumlov Daniela Krulická
43. Petrovice, BTřebíč Martin Caha
44. Vlkovice, České Budějovice Silvie Gërvalla
45. Chválkov, ŽenyPelhřimov Barbora Michalová
46. Rohovka, Pelhřimov Jan Štětka
47. Polště, Jindřichův Hradec Jirka Písař
48. Štítary, Muži BDomažlice Miroslav Žáček
49. Horní Pole, Jindřichův Hradec Miroslav Švehla
50. Čechtín, Třebíč Marek Vaněk
51. Rácovice, Třebíč Ondřej Šťastný
52. Dolní Žďár, ŽenyJindřichův Hradec Michaela Nováková
53. Budišov, Třebíč Marek Vaněk
54. Ledenice, České Budějovice Kuba Kohoutek
55. Horní Pole, Ženy Jindřichův Hradec Miroslav Švehla
56. Roseč, Jindřichův Hradec Jan Šachl
57. Prosetín, Chrudim Mates
58. Želetava, Třebíč Pavel Kos
59. Zliv, České Budějovice Jan Dvořák
60. Višňová, Jindřichův Hradec Aleš
61. Třebelovice, Třebíč Josef Bulíček
62. Lesná, Znojmo Luboš Svoboda
63. Jakubov u Moravských Budějovic, ženyTřebíč Vendula Vejmelkova
64. Zdislavice, Benešov Tomáš Švec
65. Benešova Hora, Prachatice Vladimír Jírovec
66. Libkova Voda, Pelhřimov Vena Drahný
67. Nová Včelnice, Jindřichův Hradec Pavlína Jirků
68. Budeč, mužiJindřichův Hradec Matěj Šmahel
69. Zdislavice, ženyBenešov Marie Kotová
70. Menhartice, Třebíč Josef Bulíček
71. Strachoňovice, ženyJihlava Jiří Líčka
72. Mladoňovice, Třebíč Pavel Urbánek
73. Choustník, Tábor David Dvořák
74. Věž, Havlíčkův Brod Martin Bárta
75. Hodov, Třebíč SDH Hodov
76. Lesná, MužiTřebíč Ondřej Huml
77. Nová Ves, Jihlava Vojtěch Houdek
78. Trnava, Třebíč Jakub Halouzka
79. Malšice, Tábor František Kučera
80. Malšice, Tábor marcela kupková
81. Dolní Němčice, Jindřichův Hradec Mirek Havlík
82. Plešovice, Český Krumlov Antonín Haniš
83. Počátky, Pelhřimov Dominik Smetana
84. Boršov, JihlavaJihlava Jan Pech
85. Želeč, Tábor Jakub Houdek
86. Zahorčice, Strakonice Milan Přibyl
87. Daměnice, Benešov Milan Koubík
88. Žďár nad Sázavou 1, Nové VeselíŽďár nad Sázavou Ondřej Huml
89. Chotýčany, České Budějovice Lukáš Niedl
90.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
91.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
92.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
93.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
94.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
95.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
96.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
97.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
98.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
99.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
100.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
101.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
102.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
103.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
104.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
105.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
106.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
107.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
108.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
109.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
110.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 12. Český RudolecJH
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.