Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Český Brod

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sportovní den hasičských přípravek Kdy: 08. 09. 2019 13:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 08:45 Konec rezervace: 08. 09. 2019 13:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Český Brod, Kolín Lída Voslářová
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. ValšovicePR
18. 08. BukováPJ
18. 08. DnebohMB
18. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
18. 08. LešnáVS
18. 08. JabloňovZR
18. 08. RudiceBK
18. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
18. 08. výletištěPR
18. 08. Sportovní areál SDH KozmiceOP
18. 08. Staré MěstoUH
24. 08. DolanyPT
24. 08. Bakov nad JizerouMB
24. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
24. 08. Vrbno pod Pradědem (3B)BR
24. 08. SmilovHB
24. 08. 50.ročník Raťkovská GrapaVS
24. 08. Zámecký park, Velká BystřiceOL
24. 08. MyštěvesHK
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
24. 08. ZahrádkyJH
24. 08. TučapyVY
24. 08. HrachovecVS
24. 08. Jemnice - hasičské cvičištěTR
24. 08. HradčoviceUH
24. 08. Chvalovice, sportovní areálZN
24. 08. Březová, sportovní areálUH
24. 08. Kosořice - fináleMB
24. 08. Ostrava - PlesnáOV
25. 08. PšánkyHK
25. 08. VranovicePB
25. 08. Bohuslavice, hřištěSU
25. 08. VítoniceKM
25. 08. TvarožnáBO
25. 08. SychotínBK
25. 08. StařečTR
31. 08. HošťkaTC
31. 08. Štítary - hřištěDO
31. 08. KarlinkyLI
31. 08. Slepotice, na koupalištiPA
31. 08. Bílý Potok (2B)JE
31. 08. Brandýs nad OrlicíUO
31. 08. Loukov (Libosváry)KM
31. 08. HamrJH
31. 08. TelčJI
31. 08. HodějiceVY
31. 08. PlinkoutOL
31. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.