Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Česká Bělá Kdy: 28. 09. 2018 11:00
Kontakt:   Michal Semerád Telefon:  735890330
Začátek rezervace: 14. 09. 2018 11:00 Konec rezervace: 27. 09. 2018 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá HBMichal Semerád
22Kámen HBmichal koubek
33Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
44Česká Bělá Jen tak HBMichal Semerád
55Kynice HBMartin Bárta
66Pohled HBJakub Vašíček
77Srch PALeoš Panchártek
88Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
99Petrovice HBMartin Bárta
1010Květinov HBMartin Bárta

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBTereza Pešoutová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Herálec HBMíša Janoušková
44Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
55Olešná BHBPavel Kos
66Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešná HBPavel Kos
22Pohled HBJakub Vašíček
33Herálec HBMíša Janoušková
44Dolní Krupá HBVít Eisenvort
55Stéblová PAPatrik Kučera
66Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.