Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Česká Bělá

Pozvánka | Obnovit
Kde: Česká Bělá Kdy: 26. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Dipoldová Kateřina Telefon:  603333471
Začátek rezervace: 12. 09. 2020 10:00 Konec rezervace: 26. 09. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Vladimír Zadina
2. Žižkovo Pole, DivadloHavlíčkův Brod Jakub Bačkovský
3. Rynárec, APelhřimov Tomáš Bulant
4. Kynice, Havlíčkův Brod Martin Bárta
5. Pohled, Havlíčkův Brod Martin Bárta
6. Česká Bělá, Jen takHavlíčkův Brod Vladimír Zadina
7. Milíčov, Jihlava Filip Pech
8. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
9. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Michal Dohnal
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Bárta
11. Rynárec, BPelhřimov Tomáš Bulant
12. Lučice, Havlíčkův Brod Jan Prchal
13. Věž, Havlíčkův Brod Martin Bárta
14. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod Milan Doležal
15. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek
16. Srch, Pardubice Jiří Panchártek
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Milan Doležal


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Olešná, BHavlíčkův Brod Jana Musilová
2. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
3. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Martin Bárta
4. Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod Karolína Nedělková
5. Lučice, Havlíčkův Brod Jan Prchal
6. Česká Bělá, ml.Havlíčkův Brod Martin Bárta
7. Kejžlice, Pelhřimov Lenka Kohoutová
8. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Olešná, Havlíčkův Brod Jana Musilová
2. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
3. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
4. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Martin Bárta
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
26. 09. Benešov u SemilSM
26. 09. Česká BěláHB
26. 09. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
26. 09. MarkvarecJH
26. 09. Police - zámecký areál ZRUŠENOTR
27. 09. Hasičský areál SDH PloukoniceSM
27. 09. Olšany u ProstějovaPV
27. 09. JamniceOP
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.