Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O černého výra Kdy: 29. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2024 19:30 Konec rezervace: 29. 06. 2024 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Lanškroun UOTereza Voborná
24Letohrad - Kunčice EUOJakub Maleček
36Knapovec UOMatouš Zachař
47Česká Rybná BČR TEAMUOTomáš Pfeifer
58Záchlumí UOJan Divíšek
69Říčky UOMatouš Zachař
710Česká Třebová KozlovUOMatouš Zachař
829Bystřec PUOErik Černohorský
930Černovír UOMatouš Zachař

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
22Bohousová UORadek Pfeifer
33Lanškroun UOTereza Voborná
44Česká Třebová KozlovUOMatouš Zachař
56Lukavice UOAdéla Hrušová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Velké Pavlovice, sport. areálBV
13. 07. DrahanoviceOL
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.