Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5. kolo VC OSH Přerov Kdy: 13. 07. 2024 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2024 18:00 Konec rezervace: 12. 07. 2024 09:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Heřmánky NJJakub Ondřej
22Hustopeče nad Bečvou PRFilip Pantůček
33Vysoká PRMiroslav Žemla
44Milotice nad Bečvou PRBarbora
55Jasenice VSMartin Hlúbik
66Lešná VSJakub Grygařík
77Hlinsko PRNaděžda Klvaňová
88Olšovec PRAneta Staňková
99Poruba PRRobert
1010Býškovice PRJindřich Fiala
1111Prchalov BNJJakub Šenk

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hranice 35+PRMichaela Hložková
22Střítež nad Ludinou ženy PRNikola Lukšíková
33Hlinsko PRNaděžda Klvaňová
44Heřmánky NJJakub Ondřej
55Poruba ženyPRZuzana Horníková
66Bernartice nad Odrou NJFilip Pantůček
77Dřevohostice ženyPRSabina Škrabalová
88Loučka AVSVeronika Sedlářová
99Loučka Ženy B VSDaniel Hradil
1010Býškovice PRJindřich Fiala
1111Milotice nad Bečvou ŽenyPRBarbora
1212Valšovice (Hranice VI) 35+PRDominik Palička
1313Špičky 35+PRSDH Špičky
1414Opatovice ženyPRMarie Andrýsková
1515Hustopeče nad Bečvou 35+PRBohuslav Perutka
1616Poruba 35+PRMartin
1717Hluzov 35+PRMichaela Hložková
1818Hrabůvka 35+PRVladimír Vladik
1919Rokytnice ŽenyVSmartin kasik
2020Milotice nad Bečvou 35+PRMichaela Hložková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černotín PRMichaela Hložková
24Kunovice VSMarkéta Gábová
35Býškovice PRJindřich Fiala
46Staměřice PRMarek Ocelka
57Rokytnice VSmartin kasik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.