Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VČHL 2020 Kdy: 19. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Michal Tydrych Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 09. 2020 20:00 Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obrubce MBVeronika Borůvková
22Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
33Dubenec TUVeronika Borůvková
44Rohovládova Bělá PAVeronika Borůvková
55Černčice NAVeronika Borůvková
66Čeperka PAVeronika Borůvková
77Myštěves HKVeronika Borůvková
88Záchlumí UOVeronika Borůvková
99Bystřec AUOVeronika Borůvková
1010Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
1111Letohrad - Jeleni UOVeronika Borůvková
1212Bašnice JCVeronika Borůvková
1313Letohrad - Kunčice DUOVeronika Borůvková
1414Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1515Nevcehle JIVeronika Borůvková
1616Trnov RKVeronika Borůvková
1717Sloup PZBaďa
1818Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1919Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
2020Pšánky HKJakub Doskočil
2122Drahňovice BNFilip Košata

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKVeronika Borůvková
22Sloup PZBaďa
33Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
44Letohrad - Kunčice CUOVeronika Borůvková
55Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
66Čeperka  PAVeronika Borůvková
77Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
810Letohrad - Kunčice DUOMichaela Kocúrová
911Hrobice ExplosiaPAEliška Trnková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
26. 09. Benešov u SemilSM
26. 09. Česká BěláHB
26. 09. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
26. 09. MarkvarecJH
26. 09. Police - zámecký areál ZRUŠENOTR
27. 09. Hasičský areál SDH PloukoniceSM
27. 09. Olšany u ProstějovaPV
27. 09. JamniceOP
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.