Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka Kdy: 22. 07. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Makovec Telefon:  608411346
Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice BPVJan Krupa
22Ludéřov OLJan Makovec
33Pěnčín ŽenyPVLukáš Navrátil
44Haňovice OLJan Makovec
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Císařov MužiPRAleš Pěkník
99Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
1010Krasice ženyPVKarolína Burešová
1111Bílovice APVJan Krupa
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
1515Hlubočky OLGabriela Krejčí
1616Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1717Tršice OLTomáš Hradil
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Otaslavice PVKarolína Burešová
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Morkovice KMPavel Krejčí
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Náměšť na Hané RafaňiOLMichal Zbořil
2525Bořitov FOXBKFilip Páral
2626Krasice PVKarolína Burešová
2727Radslavice ŽenyVYIgor Formánek
2828Náměšť na Hané ŽenyOLRudolf Piterka
2929Ondratice PVKarolína Burešová
3030Radslavice VYIgor Formánek
3131Milešovice ŽenyVYTomáš Masař
3232Milešovice MužiVYTomáš Masař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.