Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Čelechovice na Hané NOČNÍ

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka Kdy: 20. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Jan Makovec Telefon:  608411346
Začátek rezervace: 10. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Soběsuky, Prostějov Kamila Krychtálková
2. Krasice, ženyProstějov Aneta Novotná
3. Niva, Prostějov Tomáš Růžička
4. Náměšť na Hané, Olomouc Tereza Žáčková
5. Domamyslice, Prostějov Jakub Hlavinka
6. Dub nad Moravou, ŽenyOlomouc Lucie Smékalová
7. Čelechovice na Hané, Prostějov Jan Makovec
8. Blatec, ŽenyOlomouc Lucie Smékalová
9. Bílovice, MužiProstějov Petr Dokoupil
10. Soběsuky, Prostějov Jana Petrželová
11. Radslavice, Vyškov Lukin
12. Ludéřov, Olomouc Pavel Navrátil - admin ONL
13. Otinoves, Prostějov Tomáš Růžička
14. Náměšť na Hané, Olomouc Tereza Žáčková
15. Bílovice, Ženy BProstějov Petr Dokoupil
16. Soběsuky, ženy BProstějov Jana Petrželová
17. Kokory, Přerov Libor Daňa
18. Soběsuky, AProstějov Jana Petrželová
19. Cholina, Olomouc Sabina Hájíčková
20. Určice, Ženy Prostějov vaša mirvald
21. Nenakonice, Olomouc Jiří Tomecek
22. Dub nad Moravou, Olomouc Lucie Smékalová
23. Seloutky, Muži Prostějov Barbora Sojčáková
24. Určice, Prostějov vaša mirvald
25. Krasice, Prostějov Aneta Novotná
26. Pěnčín, Prostějov Lenka Kopečná
27. Vojnice, ženyOlomouc Adriana Šulcová
28. Kožušany, Olomouc Radek Vyhnal
29. Mokrá, Brno-venkov Jara
30. Dětkovice, Prostějov Simona Králíčková
31. Ivanovice na Hané, Vyškov Tomáš Urbánek
32. Cholina, Olomouc Patrik Maksant
33. Kobeřice, Ženy Prostějov Michael Vařeka
34. Březina, Svitavy Jan Gloc
35. Měrotín, Olomouc SDH Měrotin
36. Haňovice, Olomouc Karolína Studená
37. Kobeřice, Prostějov Michael Vařeka
38. Otinoves, Prostějov Roman Klech
39. Malá Lhota, ženyBlansko Eva Kotolanová
40. Myslechovice, Olomouc Martin Kroupa
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.