Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 15. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 14. 09. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čechy ŽenyPRAdmin Přerovská liga PÚ
22Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová
33Hrabůvka PRHonza
44Dřevohostice PRPatrik Josiek
55Radkova Lhota PRJan Klimecký
66Čechy Muži35+PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Kokory PRVeronika Daňová
88Ludslavice KMSDH Křenovice
99Chropyně KMVladislav Sedlařík
1010Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
1111Vrchoslavice PVRadim Janečka
1212Pravčice B mužiKMMartin Masař
1313Hlinsko PRPetr Beránek
1414Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
1515Výkleky MužiPRIveta Hnilicová
1616Radkova Lhota Muži 35+PRJan Klimecký
1717Hlinsko ženy BPRPetr Beránek
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Křenovice PRPavel Lužík
2020Podolí PRBřeťa Koplík
2121Hlinsko ženyPRPetr Beránek
2222Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
2323Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Bajerová
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Zahnašovice ženyKMMonika Škrabanová
2626Určice ŽenyPVvaša mirvald
2727Tovačov  PRMichaela Koldová
2828Císařov 35+PRLuboš Zatloukal
2929Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
3034Určice MužiPVvaša mirvald
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.