Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 23. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Vladimír Nesiba Telefon:  603531914
Začátek rezervace: 21. 06. 2021 17:00 Konec rezervace: 22. 07. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Častohostice ženyTRVladěna Nesibová
22Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
33Dobřínsko BZNMartin Čech
44Telč JIZdeněk Kubát
55Černín ZNJiří Veselý
66Jemnice TRRadek Jenerál
77Blatnice TRpetr veleba
88Telč Telč BJIZdeněk Kubát
99Častohostice Ženy, BTRVladěna Nesibová
1010Kostníky ŽenyTRJulie Křivanová
1111Budeč ženyJHMichaela Černá
1212Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1313Čechtín BTRMarek Horký
1414Výčapy ŽenyTRMichaela Dvořáková
1515Kostníky TRMartin Puchnar
1616Častohostice TRVladěna Nesibová
1717Slavonice JHJan Dvořák
1818Výčapy Ženy BTRMichaela Dvořáková
1919Příložany TRJarda Blatný
2020Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
2121Dešná BJHAleš Coufal
2222Heraltice TRJan Neuman
2323Litohoř MužiTRJan Vodička
2424Police TRAleš Coufal
2525Petrůvky ŽenyTRMichaela Dvořáková
2626Výčapy BTRVítězslav Javůrek
2727Tasovice ZNVladěna Nesibová
2828Krahulov TRAlena Hekerlová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.