Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE Kdy: 11. 05. 2019 09:00
Kontakt:   Vladimír Nesiba Telefon:  +420 603 531 914
Začátek rezervace: 03. 04. 2019 09:00 Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Častohostice MLADŠÍTRVladěna Nesibová
22Lipník STARŠÍTRVladěna Nesibová
33Markvartice mladšíTRBořivoj Fučík
44Častohostice STARŠÍTRVladěna Nesibová
55Lipník MLADŠÍTRVladěna Nesibová
66Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
77Budíkovice MLADŠÍ BTRVladěna Nesibová
88Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
99Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
1010Budíkovice MLADŠÍ ATRVladěna Nesibová
1111Heraltice staršíTRJaromir Hroch
1212Budíkovice STARŠÍTRVladěna Nesibová
1313Šebkovice mladší ATRLudmila Stoklasová
1414Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
1515Výčapy ml ATRMiroslav Růžička
1616Šebkovice starší ATRLudmila Stoklasová
1717Kněžice staršíTRKarolína Salátová
1818Výčapy ml BTRMiroslav Růžička
1919Šebkovice starší BTRLudmila Stoklasová
2020Vladislav StaršíTRVladěna Nesibová
2121Výčapy st ATRMiroslav Růžička
2222Předín MladšíTRVladěna Nesibová
2323Vladislav StaršíTRVladěna Nesibová
2424Výčapy st BTRMiroslav Růžička
2525Předín StaršíTRVladěna Nesibová
2626Rudíkov StaršíTRVladěna Nesibová
2729Rudíkov Mladší ATRVladěna Nesibová
2830Domamil ml.TRJaroslav Bajer
2931Čechtín MladšíTRVladěna Nesibová
3032Domamil st.TRJaroslav Bajer
3133Štěměchy TRMichal Šilhavý
3234Čechtín StaršíTRVladěna Nesibová
3335Rudíkov Mladší BTRVladěna Nesibová
3436Štěměchy TRMichal Šilhavý
3539Štěměchy TRMichal Šilhavý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.